banner461
banner195

Kuyruk Çilesi Ne Zaman Bitecek?

Nevşehir’de Vatandaşın en çok rağbet ettiği bankalardan biri hiç kuşkusuz Ziraat Bankası.

 Kuyruk Çilesi Ne Zaman Bitecek?
31 Ocak 2015 Cumartesi 16:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Vatandaşın en çok rağbet ettiği bankalardan biri hiç kuşkusuz Ziraat Bankası.

Özellikle yöre çiftçilerinin çeşitli devlet desteklemelerini alabildikleri banka olan Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde geçici binasına taşındı. Eski binada yapılacak onarım çalışmalarının ise daha birkaç sürmesi bekleniyor.

Osmanlı Caddesi üzerinde yeni bir binaya taşınan Ziraat bankasında geçici olarak boşaltılan ve yıllarca hizmet verilen bina adeta aratılmadı. Zira zaman zaman gündeme getirdiğimiz üzere geçici de olsa Ziraat Bankasındaki kuyruk çilesi bitmek bilmedi. İki adet ATM’den işlem yapmak için kuyruğa girmek durumunda olan Vatandaş soruyor “Bu kuyruk çilemiz ne zaman son bulacak?”.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bitmeez - 3 yıl önce
Müşterisi değilsen 3 gün bekletiyorlar okuma yazma bilmeyen insanlarımız var ATM nedir bilmiyor yazık bu insanlara alooo sayın müdür bir çare bul bu işe sorunu çözde güzel yorumlar yazsın vatandaş
Avatar
İstanbul - 3 yıl önce
Teknemize haber yapmayın düzelicek
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Müdürüde aynı memuruna bu bankadan bir yol olmaz.özelleşsede kurtulsak.hele güvenlikçiler bi ayrı dert hiç bir şeye yardımcı olmuyor, sanki uzaydan gelmiş gibiler insanın yüzüne bile bakmıyolar.
Avatar
Bitmeez - 3 yıl önce
boş adamlar derken !!
Siz dolu olmuşsunuzda nolmuş
Sizin gibi geri kafalılar değilmi orası devletin malı dikkatini çekerim Baba'nın bankası değil inşallah özelleşirde ondan sonra bak nasıl düzelirsiniz elin uşaa kitap gibi yapar adamı
Avatar
Osman - 3 yıl önce
istanbul yorumcusu arkadas bos insan derken ne demek istedin musterinin bosu dolusu farkedermi ???
Avatar
Ibrahim - 3 yıl önce
bankaya bankaciya kiziyorsun ey nevsehirli arkadaslarim siz kendinize hic baktinizmi aynada ? banka acilis saati 9 nrvsehirli 8 de damlar ne varsa ??? atm den para cekecek guvenlikci yardim eder yasliyi anladik da gencler de bilmiyor atm kullanmayi icerde islem
yapacak baskasinin hakkini yer oncelikli sira almaya calisir ? sonra kalkar adaletten bahseder gezerler nevsehirde is aferdsiniz pstluga geldimi her bk bilirsiniz ama bir atm kullanmayi bilmezsiniz !!
Avatar
Ibrahim - 3 yıl önce
vatandas adli yorumcu guvenlikcilerin atm de musterilere yardim etmesi yasak oldugunu bilmeyecek kadart gri zklsn ! adam sana atm de yardim edecek iceride bir olay olacak hesabini sen mi vereceksin grzk laf olsun diye yada kuyruk acindan dolayi yorum yapma turkiye nin bankasi fransiz bankasi degil!!!!
Avatar
Ahmet - 3 yıl önce
yav kardeşim banka yok değilya gitmeyi verirsin olur biter adamlar boş adamlarla uğraşmak istemiyor