banner461
banner195

Lara Koleji Öğrenci ve Velileriyle Kozaklı'da Bir Buluştu

Nevşehir Özel Lara Koleji öğrencilerine yapmış olduğu programların yanı sıra velilerine yönelik yaptığı programlarla da dikkat çekiyor.

Lara Koleji Öğrenci ve Velileriyle Kozaklı'da Bir Buluştu
18 Aralık 2013 Çarşamba 10:14

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Lara Koleji öğrencilerine yapmış olduğu programların yanı sıra  velilerine  yönelik yaptığı programlarla da dikkat çekiyor.  Okul–aile–öğrenci üçgenini ortak programlarda buluşturmayı amaçlayan Lara Koleji velileriyle ve öğrencileriyle  Kozaklı da termal otelde program düzenledi. Veliler için hem bir dinlenme  hem de öğrenme amaçlı  bir bir programı yapan Lara Koleji, 200 e yakın öğrenci ve velisini  Kozaklı'da beş yıldızlı lüks bir otelde bir araya getirdi. İki günlük programda gündüz seminerler verilirken gece saatlerinde de ailelerle eğlenceli sohbetler yapıldı. Öğretmen, öğrenci ve veliler, hem stres attı, hem de kaplıca havuzlarının tadını çıkarttı.

Öğrenci velilerinden Sabri Eymen  "Oldukça güzel bir dinlenme fırsatı oldu. Yoğun iş temposunda bizler için iyi bir program yapıldı. Burada hem öğretmenlerimizle bir araya geldik hem de yeni insanlarla tanıştık. Okul yönetimine bizleri bir araya getirip, güzel bir program düzenledikleri için teşekkür ederim" şeklinde konuştu. Okul Müdürü Ulaş İnönü ise "Yoğun ders programlarımızın yanında dinlenme amaçlı düzenlediğimiz programa velilerimizin ilgisi büyük oldu. 2 hafta boyunca düzenlediğimiz programlarda yüzden fazla ailemizle  görüşme fırsatımız oldu. Bu tür programlarla okul-öğrenci-veli üçgeninin sürekli canlı kalacağı kanaatindeyiz. Katılan tüm velilerimize ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.