banner461
banner195

Lara koleji Öğretmenler Günü Resim Sergisi Büyük İligi Gördü

Lara Koleji öğrencileri Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler için "Öğretmenim Bu Senin İçin" adlı resim sergisi düzenledi. Kapadokya Forum Alışveriş Merkezi’nde açılan sergide öğrenciler tarafından hazırlanan birbirinden güzel eserler sergilendi.

Lara koleji Öğretmenler Günü Resim Sergisi Büyük İligi Gördü
24 Kasım 2012 Cumartesi 14:52

banner143
banner134

 Karma Resim Sergisi 24-25 Kasım tarihlerinde açık kaldı. Sergide ayrıca öğrencilerin yazdığı şiirler ve kompozisyonlar da büyük ilgi gördü. Lara Koleji Ebru Kulübü öğrencileri de öğretmenler gününe özel ebru çalışması yaptılar ve alışverişe gelen öğretmenlere hediye ettiler. Okul müdürü Ulaş İnönü  serginin açılışında yaptığı konuşmada öğretmenlik kadar kutsal bir başka meslek olmadığını belirterek, "Öğretmenler için hazırlanmış bu sergide, öğrenciler duygularını çok güzel ifade etti. Sergide, öğretmen-öğrenci ilişkisini farklı bir bakış açısıyla bizlere aktaran öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle de  bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum." şeklinde  konuştu.

Lara Koleji  resim öğretmeni Fatma Bedir  ise, " Bizim buradaki çalışmamızın tamamı okulumuz öğrencilerinin yapmış olduğu resimlerden  oluşuyor. Öğrencilerimiz söz konusu öğretmenler olunca aldılar ellerine fırçaları ve kalemleri en güzel resimlerini yaptılar. Bizlere de bu eserleri sergilemek kaldı. Emeği geçen tüm öğrencilerimize ve bu sergiyi burada açmamızı sağlayan Kapadokya Forum Alışveriş Merkezi yönetimine teşekkür ediyorum”  ifadelerini kullandı.

Özel Lara İlkokulu – Özel Lara Ortaokulu – Özel Lara Çocuk Akademisi

Gülşehir Yolu NEVŞEHİR 0384 213 03 09      0384 214 35 35   Faks: 0384 213 67 79

www.larakoleji.net larakolejibasin@hotmail.com    0506 585 43 97 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SERKAN - 5 yıl önce
artik lara kolejinin bu tür etkinliklerine aliştik