banner461
banner195

Lara koleji satrançta başarıya doymuyor.

Lara Koleji öğrencileri il geneli yapılan Polis Amcam turnuvasında 1. 3. ve 4. oldu.

Lara koleji satrançta başarıya doymuyor.
17 Nisan 2014 Perşembe 08:53

banner143
banner134

 Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 169. yıl dönümü etkinlikleri çerçevecisinde Türkiye Satranç Federasyonu Nevşehir İl Temsilciliğinin katkıları ile Emniyet Müdürlüğümüz Polisevi Şube Müdürlüğünde "Polis Amca Satranç Turnuvası " isimli satranç turnuvası  yapıldı.

Turnuva boyunca çekişmeli maçların sonucunda Lara Koleji öğrencilerinden Ahmet Utku Şimşek 1. olarak altın madalya aldı. Yine aynı okuldan Derya Solak 3. Olurken, 3. ile aynı puana sahip olan Fatih Yaşar Gürlek averaj farkı ile 4. oldu.

Sporculara Polis evinde çeşitli ikramlarda bulunulurken, dereceye giren sporculara ödülleri, İl Emniyet Müdür Vekili 2.Sınıf Emniyet Müdürü Abdurrahman TOSUN, Türkiye Satranç Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi Ekrem KÜREKLİ ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü Uğur KÖSE tarafından takdim edildi.

Turnuva birincisine, küçük altın, ikinci ve üçüncüsüne ise Teknosa hediye çekinin yanı sıra turnuvaya katılan tüm sporculara katılım belgesi, 169.Yıl anısına hazırlanmış olan kupa bardak hediye edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helal olsun - 4 yıl önce
Bu okul gerçekten başarılı işler yapıyor. Başarılarının devamını dilerim. .
Avatar
EMRAH - 4 yıl önce
gerçektende bu okul başarili ama bu okulun önüne engeller koyanlar önce allahtan korkmalari lazim yazik ortada bi̇r emek var..başarilar lara koleji̇ allah yardımcınız olsun...