banner461
banner195

Lara Koleji Tıp Bayramı'da Doktorları Unutmadı

Özel Nevşehir Lara İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri Tıp Bayramı’nda doktorları ziyaret etti.

Lara Koleji Tıp Bayramı'da Doktorları Unutmadı
18 Mart 2014 Salı 11:11

banner143
banner134

 LARA KOLEJİ TIP BAYRAMI’DA DOKTORLARI UNUTMADI

      Özel Nevşehir Lara İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri Tıp Bayramı’nda doktorları ziyaret etti.

Ağız-Diş Sağlığı Merkezi’ne, Özel Versa Hastanesine ve Nevşehir Devlet Hastanesi’ne ziyarete gelen Laralı minikleri karşısında gören doktorlar duygu dolu anlar yaşadı.

Önce Ağız-Diş Sağlığı Merkezine giden öğrenciler burada ilk olarak Başhekim Vural Özçelik’i ziyaret etti. Daha sonra görev başındaki doktorlara tek tek giderek hem bayramlarını kutladılar hem de çikolata ikram ettiler. Daha sonra İbrahim Şevki Atasagun Devlet Hastanesine geçen Laralı minikler burada da aynı şekilde önce Başhekimi Ömer Anlar Bey’i, daha sonra da bütün polikliniklerdeki doktorların ziyaret ederek onların da Tıp Bayramlarını kutladılar. Versa Hastanesine de giden öğrenciler buradaki doktorlarında Tıp Bayramlarını kutladılar.

Lara Koleji Okul Müdürü Ulaş İnönü; ‘Sağlığımızı emanet ettiğimiz doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarının bu özel gününü kutluyor ve onlara başarılar diliyorum. Bu kutlu görevi her şartta ve durumda en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan sağlıkçılarımıza sonsuz teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.