banner461
banner195

Lara Koleji Yardımcı Personelleri Kaplıca Keyfi Yaptı

Nevşehir Özel Lara Koleji çalışanları aileleriyle Kozaklı’da termal otelde buluştu. Okul müdürünün de katıldığı programa mutfak personelleri ve kat görevlileri aileleri ve çocuklarıyla katıldılar.

Lara Koleji Yardımcı Personelleri Kaplıca Keyfi Yaptı
16 Kasım 2014 Pazar 12:00

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Lara Koleji çalışanları aileleriyle Kozaklı’da termal otelde buluştu. Okul müdürünün de katıldığı programa mutfak personelleri ve kat görevlileri aileleri ve çocuklarıyla katıldılar. Kurum ve personel dayanışmasına yönelik yapılan program oldukça eğlenceli ve dinlendirici oldu. Kaplıca programı ile ilgili konuşan okul müdürü Ulaş İnönü “ Yaklaşık 50 kişilik Lara Koleji personeli ve ailelerinin katıldığı programımız  yoğun çalışma temposu arasında bir mola anlamını taşıyor. Biz Lara Koleji olarak eğitim öğretim faaliyetlerini sadece öğretmenlerimizle değil yardımcı hizmetli sınıfında çalışan arkadaşlarımızla beraber yürütüyoruz. Bu yüzden zaman zaman yardımcı personellerimize yönelik programlar da yapıyoruz. Bu programlar kurum kültürünün kazanılmasında çok önemli rol üstleniyor” şeklinde konuştu. 

Okul aşçısı Sefer Çağlayan ise “ Yoğun iş temposu içerisinde oldukça güzel bir dinlenme fırsatı oldu. Bu tür programlar sayesinde arkadaşlarımızı ve ailelerini yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Bizler için moral ve motivasyon depolama oluyor. Okul yönetimine bizleri bir araya getirip, güzel bir program düzenledikleri için teşekkür ederim." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.