banner461
banner195

Lara Kolejinin Öğrencileri Doktorları Unutmadı

Özel Lara Koleji 14 Mart Tıp Bayramında doktorları tebrik ederek bu önemli günlerinde onları unutmadığını gösterdi. Sağlık sektörünün vazgeçilmezi doktorların emeklerinin karşılığı olmasa da bu günlerinde yalnız olmadıklarını gösterdiler.

Lara Kolejinin Öğrencileri Doktorları Unutmadı
14 Mart 2013 Perşembe 17:46

banner143
banner134

 Lara Koleji  idaresi  olarak velisi doktor veya sağlık personeli olan okulda okuyan tüm öğrencilerini tek tek çağırdı. Tıp bayramlarını tebrik edip çiçek verdi. Beklemedik bu sürpriz karşısında oldukça şaşıran öğrenciler okul müdürlerine teşekkür ettiler.

   Özel Lara Koleji Müdürü Ulaş İnönü “Toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen doktorlarımızın ve fedakarca çalışan tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederim,Her birine sağlık başarı ve mutluluklar dilerim. İnsanla uğraşıp insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı, meslek olarak seçen çalışanlara, bu hizmetin sağlanmasında katkıları olmazsa olmaz olanlara teşekkürü bir borç biliriz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.