banner461
banner195

Lara Kolejli miniklerden Emniyet müdürü Kalayoğlu’na ziyaret

Türk Polis Teşkilatı’nın 169.Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu'na Kutlama Ziyaretleri sürüyor...

Lara Kolejli miniklerden Emniyet müdürü Kalayoğlu’na ziyaret
10 Nisan 2014 Perşembe 11:54

banner143
banner134

Nevşehir Vali Yardımcısı Sayın Mustafa ATSIZ , Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN , Yönetim Kurulu üyeleri Bünyamin ERGEN, Alpaslan GÜZEL, Davut KARAKOÇ ve  Özel Nevşehir Lara Koleji Öğrencileri ve öğretmenleri Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. Yıl dönümü münasebetiyle Nevşehir Emniyet Müdürü Metin KALAYOĞLU’nu  makamında ziyaret ederek Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümünü kutladılar.

LARA KOLEJLİ MİNİKLERDEN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET
Özel Lara  Koleji 1. ve 2. Sınıf öğrencileri  Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu'nu ziyaret ederek çiçek takdim ettiler. Polis Haftası kutlamaları kapsamında yapılan ziyarette minik öğrencilerin heyecanları gözlerden kaçmadı. Emniyet Müdürü Kalayoğlu, ziyarete gelen öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Kalayoğlu, "Bugün öğrencilerimiz bizi ziyarete geldiler. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Gelecekte onlar bizim yerlerimizi alacak. Ülkenin kurum ve kuruluşlarını onlar yönetecekler. Onlar ne kadar sağlıklı yetiştirilirlerse o kadar ülke yönetiminde başarılı olacaklardır. Emniyet teşkilatı 21. Yüzyılda, evrensel değerlerle, kendi kültürünü özümsemiş, çağdaş ülkelerin kullandığı araç-gereç ve yöntemleri de kullanmak suretiyle suç ve suçlularla mücadelede dünya polis teşkilatlarıyla entegrasyon sağlamıştır."dedi.

Ziyareti değerlendiren Lara Koleji müdür yardımcısı Mustafa Aşık “Huzur ve güvenin garantisi olan emniyet mensuplarını makamında öğrencilerimizle ziyaret etmek ve ileride bu mesleği seçmek isteyen öğrencilerin sorularına cevap bulmak için iyi bir fırsat oldu. Emniyet müdürümüze yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz. ” şeklinde konuştu.  Öğrenciler Emniyet Müdürlüğündeki Büro Amirlerine ve polislere, hazırladıkları hediye paketlerini vererek ziyareti tamamladı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.