banner461
banner195

Lösev İyilikler Tırı Nevşehir’de

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı Projesi hazırladı. Proje kapsamında LÖSEV İyilikler Tır'ı Nevşehir’e geldi.

Lösev İyilikler Tırı Nevşehir’de
12 Kasım 2014 Çarşamba 19:24

banner143
LÖSEV İyilikler Tırı Nevşehir'de
İlgili Galeriye Git
banner134

Gülbahçe Önünde Lösemi Hastlar için iyilik Tır'ı Nevşehirli vatandaşlardan büyük ilgi görüyor...                                

Nevşehir İl Ve Aile Komite Başkanı Sayın , İhsan Kayacı Lösemili Çocuklar Vakfı’na Yapılan Bağışlar Ve Yardımlar  Kıyafet Ayakkabı Oyuncak Vb. yardım paketi Kampanyası Başlatıldı

Nevşehir İlimizde 15 Tane İlçelerle Birlikte Toplam 45 Tane Lösemili Çocuk Olduğuna Değinildi.

Bu bağışların LÖSEV ’e yardımsever insanların Lösev kutularına attıkları para ile toplandığını ve Lösemili çocuklara yardım etmek için kullanıldığını söyledi.

 Hadi Nevşehir bir tuğlada sen koy.

BİR TUĞLADA SİZ KOYUN . 

 Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı Projesi hazırladı. Proje kapsamında LÖSEV İyilikler Tır'ı Nevşehir’e geldi.

 

"Anadolu’ya TIR Dolusu LÖSEV Yardımı" projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olan lösemili ailelere yardımları ulaştırmak amacıyla yollara düşen LÖSEV Tır’ı, Nevşehir’e gelerek Gülbahçe önünde lösemili ailelerle bir araya geldi. TIR'da; gıda, giyim, tekstil, kırtasiye, oyuncak ve kırmızı et yardımları, LÖSEV’e kayıtlı lösemili çocuklar ve ailelere yapıldı. Aileler yardımları, ihtiyaçlarına göre gönüllerince seçtiler.

 

LÖSEV yardım ekibi, burada ayrıca lösemili ailelere verilmek üzere yapılan kıyafet, gıda, oyuncak, kırtasiye gibi yardımları kabul etti.

LÖSEV’in yardım tırı hakkında bilgi veren LÖSEV Halkla ilişkiler sorumlusu Mine Yelgök, “LÖSEV yardım tırı proje kapsamında bu yıl 10 il gezdi ve Nevşehir bizim 11. İlimiz. Buradan sonar Kırşehir ve Kırıkkale illerine gideceğiz. Biz burada yardım tırında çocuklara giyecek yardımı, kuru gıda yardımı ve et ürünleri yardımı yapmaya çalışıyoruz. Halkımızın bu yönde bilgilendirilmesi gerekli. Unutulmamalıdır ki Lösemi Hastalığı bulaşıcı değildir, uzak durmasınlar çocuklardan, sevgi göstersinler löseminin de tedavisi vardır” diye konuştu.LÖSEV İyilikler Tırı Nevşehir Merkezde 15 il genelinde ise toplamda 45 çocuğa giyim ve gıda yardımında bulundu. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.