banner461
banner195

Madem Öyle İhale Sözleşmelerini de Yayınlayın

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce seçimlerde vaatleri arasında bulunan şeffaflık ilkesinin gereklerini yerine getirmeyi sürdürüyor.

Madem Öyle İhale Sözleşmelerini de Yayınlayın
26 Ocak 2015 Pazartesi 16:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce seçimlerde vaatleri arasında bulunan şeffaflık ilkesinin gereklerini yerine getirmeyi sürdürüyor. 

Bu ilke doğrultusunda Türkiye genelinde bile örneğine az rastlanabilecek meclis toplantılarının görüntüsünü Avanoslularla paylaşma girişiminin ardından şimdi de Belediyece yapılan ihalelerin sonuçları belediyenin resmi internet sitesinden paylaşılmaya başlandı.
Son olarak Atıksu Arıtma Tesisine Jet Aeratör Alımı ve Montajı, Tarımsal arazi kiraya verilmesi, Orta Mahalle Atatürk Caddesinde bulunan 69 nolu dükkanın kiraya verilmesi ve Orta Mahalle Atatürk Caddesinde Belediyemize ait dükkanların altında bulunan 1 nolu deponun kiraya verilmesi ihalelerinin sonuçları site üzerinden duyuruldu.
Vatandaşlar bu türden bilgilendirmelerden ve uygulamalardan oldukça memnun olduklarını iletirken ihale sözleşmelerinin de şeffaflık politikası gereği yayınlanmasını istiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.