banner461
banner195

Meclis ara tatile girdi

TBMM Genel Kurulu'nda "Demokratikleşme paketi"nin kabul edilmesiyle, Meclis çalışmalarına 26 Mart'a kadar yerel seçim arası verildi.Ara tatili Nedeniyle Nevşehir Milletvekilleri seçim bölgeleri Nevşehir e geldiler.

Meclis ara tatile girdi
03 Mart 2014 Pazartesi 10:32

banner143
banner134

Nevşehir Milletvekilleri Salı günü Nevşehir ilçe ve beldelerinde aK Parti Belediye Başkan adaylarına destek ziyaretlerinde bulunacak ve ardından Nevşehir Merkeze asılarak Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver e destek olarak seçmenlerden oy isteyecekler.Nevşehir Milletvekillerinin 17 Aralık operasyonu ve 30 Mart Yerel seçimlerinin önemini halka anlatmaları bekleniyor...

 TBMM Genel Kurulu'nda "Demokratikleşme paketi"nin kabul edilmesiyle, Meclis çalışmalarına 26 Mart'a kadar yerel seçim arası verildi.Kamuoyunda "Demokratikleşme paketi" olarak bilinen Temel Hak ve Hürriyetlerin Genişletilmesi Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın kabul edilmesinin ardından, AK Parti milletvekilleri Başkanlık Divanı'nın önünde toplanarak hatıra fotoğrafı çektirdi ve foto muhabirlerine el salladılar...


TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, yerel seçimler nedeniyle Meclis'in çalışmalarına ara verdiğini belirterek, milletvekillerinin yoğun seçim çalışmalarına başlayacağını ifade etti.

Seçimlerin ülkeye ve millete hayırlı olmasını dileyen Yakut, yoğun mesai harcayan milletvekillerine, grup başkanvekillerine, birleşimleri yöneten TBMM başkanvekillerine, katip üyelere, idare amirlerine ve hükümet üyelerine katkıları için teşekkür etti.
Yakut, birleşimi, 26 Mart Çarşamba günü saat 15.00'te toplanmak üzere kapattı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.