banner461
banner195

Meclis Başkanı Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinden

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi kapsamında Nevşehir İl Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimi Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Meclis Başkanı Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinden
02 Aralık 2015 Çarşamba 12:22

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi kapsamında Nevşehir İl Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimi Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.


İl Öğrenci Meclis Bakanlığı için 5 aday yarıştı. Seçim öncesi adaylar kendilerine tanınan 5 dakikalık süre içerisinde hem kendilerini tanıttılar, hem de projelerini anlattılar.


Aday tanıtımından sonra oy kullanımına geçildi. Nevşehir Öğrenci Meclisi üyelerinin katılımıyla yapılan çekişmeli geçen seçim sonunda Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi  öğrencisi Sümeyye Toprak 9 oy alarak Nevşehir İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçildi.

Söz konusu seçimde Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Furkan Yeşilöz 8, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulundan Zeynep Yılmaz 7, Acıgöl Anadolu İmam Hatip Lisesinden Senem Can ve Derinkuyu Ortaokulundan Merve Bedel ise 6 şar oy aldılar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.