banner461
banner195

MEDAŞ Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintileri Bıktırdı!

Nevşehir de her hafta sonu Pazar günü Sabah Akşam 18:00 arası Mehmet Akif Ersoy,İmam Hatip lisesi,Beddik mahallelerini kapsayan kesintilerle yine bugün Nevşehir de yapılan elektirik kesintileri bu günlerde Nevşehir kamuoyunu en çok meşgul eden en büyük sorun olarak gösteriliyor.MEDAŞ ise Bakanlık ve Belediyeleri hedef gösterdi...

MEDAŞ Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintileri Bıktırdı!
17 Aralık 2012 Pazartesi 16:23

banner143
banner134

 Nevşehir de abonelerine yani vatandaşlara hiçbir haber verilmeksizin yapılan habersiz elektirik kesintileri sonrasında vatandaşlar MEDAŞ duydukları büyük öfkelerini dile getirirlerken Vatandaşlar FİB Haber Merkezine bakın nasıl açıklama yaptılar:-Bizden tıkır tıkır para alıyorsunuz bizde tıkır tıkır işleyen elektrik istiyoruz evdeki eşyalar bozuluyor artık. Her yağmur damladığında kesiyorsunuz anlamış değilim bu durumdan çok muzdaribiz. Üstelik elektrikle ısınıyoruz. Soğukta kalıyoruz be insaf yani bu kadarda olmaz diyerek MEDAŞ tan umudu kesen vatandaşlar çözüm için artık Devletten bir çözüm bulmalarını istediler.

FİB haber Merkezi MEDAŞ ı 184 nol utelden aradıklarında kesintilere ilişkin olarak Bu konu ve tasarruf tammaıyla Bakanlıkla alakalı diyerek topu Enerji Bakanlığına atarlarken Kesintilerin neden daha önce haberdar edilmediği konusunu ise Belediyelere biz haber veriyoruz onların vatandaşlara bilgi vermesi gerekiyor diyerek bu konudada topu Belediyelere attılar.

En son bugün çarşı merkezi dahil Nevşehir genelinde yapılan Elektirk kesintileri ile en az 3 kez gidip gelen elektirkler vatandaşı bıktırdı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.