banner461
banner195

MEDAŞ : İstismarlara İtibar Etmeyin

MEDAŞ Nevşehir Müdürlüğünden yapılan açıklamada kendilerini kurum personeli olarak tanıtan bazı kişilerin bazı elektrik abonelerine kaçak kullanım yapıldığını iddia ederek para istediklerini belirterek bu tür istismarcılara abonelerin itibar etmemesi uyarısında bulundu.

MEDAŞ :  İstismarlara İtibar Etmeyin
05 Eylül 2014 Cuma 11:49

banner143
banner134

 İstismarlara İtibar Etmeyin

NEVŞEHİR(MHA) MEDAŞ Nevşehir Müdürlüğünden yapılan açıklamada kendilerini kurum personeli olarak tanıtan bazı kişilerin bazı elektrik abonelerine kaçak kullanım yapıldığını iddia ederek para istediklerini belirterek bu tür istismarcılara abonelerin itibar etmemesi uyarısında bulundu.

Açıklamada “Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) olarak bölgemizdeki abonelere, kendilerini MEDAŞ personeli olarak tanıtan bazı kişilerin, abonelerin sayaç mühürlerini kırarak, kaçak kullanım yapıldığını belirttikleri, işlem yapılmaması için bir miktarda parayı hemen verirlerse, bu işi kapatacaklarını söyledikleri duyumları alınmıştır. Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) olarak vatandaşlarımızı, bu ve benzeri taleplere itibar etmemelerini, böyle bir durumla karşılaşmaları halinde derhal şirketimizi bilgilendirerek istismarların önüne geçilmesinde yardımcı olmalarını rica ederiz” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.