banner461
banner195

MEDAŞ Nevşehir’i İkiye Bölmüş

Nevşehir’de yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yeni eve çıkmak isteyenler özellikle bu haberimizi okusunlar.

MEDAŞ Nevşehir’i İkiye Bölmüş
07 Mayıs 2014 Çarşamba 13:02

banner143
banner134

 MEDAŞ Nevşehir’i İkiye Bölmüş

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yeni eve çıkmak isteyenler özellikle bu haberimizi okusunlar.

Keza Nevşehir’de MEDAŞ Nevşehir Müessese Müdürlüğünün uygulamasından haberi olmayanlar elektrik açma ve kapatma işlemlerinde yeni bir uygulama ile karşı karşıya kalabilirler.

MEDAŞ Nevşehir Müessese Müdürlüğü Nevşehir’i ikiye böldü. Vatandaşın elektrik açma ve kapatma işlemlerini yapabilmesi için öncelikle hangi MEDAŞ Şubesinden işlemini yapacağını bilmesi gerekiyor.

Edinilen bilgiye göre Mehmet Akif Ersoy Mahallesinden itibaren Yeni Mahalle de içerisinde bulunmak üzere bu bölümdeki ev sahiplerinin ya da kiracılarının elektrik açma kapatma işlemleri için İmam Hatip Lisesi karşısındaki MEDAŞ Şubesinden işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. Şehrin diğer bölümü ise 2000 Evler Mahallesindeki MEDAŞ Şubesinden elektrik ile ilgili işlemlerini yaptırabilecekler.

Bu uygulamadan henüz haberi olmayanların bilgilendirilmesi anlamında MEDAŞ Nevşehir Müessese Müdürlüğünün şu ana kadar göze çarpan bir çalışma içerisinde bulunmamış olması da dikkat çekici. Bu uygulamadan haberi olmayanların genellikle 2000 Evler mahallesindeki MEDAŞ Şubesine başvuruyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.