banner461
banner195

Melih Gökçek'in seçim şarkısı video izle

Yerel seçimler için artık son aya girdik ve tüm partilerin yerel seçin 2014 çalışmaları devam ediyor.. Bu arada Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Mahsun Kırmızıgül'ün Kim Tutar şarkısıyla yapılmış klibi Twitter'ı salladı. Melih Gökçek'in seçim şarkısı video klibi klip görüntüleri izle.

11 Şubat 2014 Salı 17:05

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Ebubekir Gizligider, Ahmet Erdal Feralan, ve Murat Göktürk’ün Sağlık alanında yapmış oldukları atılımlardan biride özellikle 2012 yılından itibaren hız kazanan ambulans sayımızın artırılması yeni ambulansların İlimize kazandırılmasıdır.

Bu doğrultuda Ambulans hizmetlerinin aksamaması etkin, hızlı ve donanımlı araçlarla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek, yenileme çalışmaları neticesinde Sağlık Bakanlığımız ile yapılan otak çalışmalar neticesinde 950 Bin TL tutarında biriside obezite hastalarımıza hizmet verecek şekilde donatılmış 5 adet yeni ambulans alınarak vatandaşlarımızın hizmetine sYerel seçimler için artık son aya girdik ve tüm partilerin yerel seçin 2014 çalışmaları devam ediyor.. Bu arada Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Mahsun Kırmızıgül'ün Kim Tutar şarkısıyla yapılmış klibi Twitter'ı salladı. Melih Gökçek'in seçim şarkısı video klibi klip görüntüleri izle.

Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek Mahsun Kırmızıgül'ün Kim Tutar şarkısıyla yapılmış klibi Twitter'dan takipçileriyle paylaştı.

Melih Gökçek Twitter hesabından bir video paylaştı. Mahsun Kırmızıgül'ün Kim Tutar Bizi şarkısıyla hazırlanmış klipte Melih Gökçek'in yaptığı ve yapacağı projelere yer verilirken Ak Parti'nin Ankara'daki mitinglerinden de görüntüler yer aldı. Seçim yarışının iyice kızıştığı şu günlerde Melih Gökçek rakiplerine gözdağı verdi.

Sizlere bu müthiş videoyu az sonra bu sayfadan aktaracağız..

İŞTE O ŞARKIKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevsehirli - 4 yıl önce
Bu haber sitesi Nevsehir ve Nevsehirlileri ilgilendiren haber yaparsa daha iyi olur. Melih GÖKÇEK'le Nevşehir'in ne alâkası var?
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce @Nevsehirli
doğru söylüyorsun hani bir söz varya ördek deyilsin kaz deyilsin topuğundan yukarı suda ne işin var misali.
Avatar
KEMAL KAYMAKÇI - 4 yıl önce
fib haber y orumculari ve yapimcilari nevşehir devlet hastanesi̇nde neden stv yayinlari kesiliyor hi̇ç araştirdinizmi ?son 10 gündür hastaneye sağlik açimdan gi̇di̇yorum özelli̇kle stv haber yayindan kesi̇li̇yor bunlari araştirdinizmi ?ilgililere de yazacağim ve araştirilmasini i̇sti̇yorum yoksa orasidami alo fati̇h