banner461
banner195

Memur-Sen’den Erdoğan’a Destek

Memur-Sen Nevşehir İl Temsilciliği 10 Ağustos 2014 tarihinde ilk turu gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a açık destek verecek.

 Memur-Sen’den Erdoğan’a Destek
05 Ağustos 2014 Salı 10:10

banner143
banner134

 Memur-Sen’den Erdoğan’a Destek  

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Temsilciliği 10 Ağustos 2014 tarihinde ilk turu gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a açık destek verecek.

Memur-Sen İl Temsilciliğine asılan pankart’ta da ifade edildiği üzere Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde “Halkın Adamı Erdoğan’ı Destekliyoruz” denildi.

Memur-Sen İl Temsilciliğinin parkartında Konfederasyona bağlı Eğitim-Bir-Sen başta olmak üzere 12 sendikanın da bu destekte imzasının bulunduğu belirtildi. Nevşehir’de oluşturulan Milli İradeye Destek Platformunun dönem sözcüsü de olan Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ipi göğüsleyen isim olacağına inandıklarını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
örgütlü top0lum için - 4 yıl önce
memur-sen'e üye olmanın zamanı geldi..
Avatar
siyasi parti mi bu? - 4 yıl önce
sendika mı siyasi parti mi belli değil. siyasetle uğraşana kadar , sendikacılık görevlerini yerine getirin. memur maaşında başarınız ortada. pazarlıkla hükümetin teklifinden daha azını aldınız. bir de bunların hepsi devlet memuru. memur hani siyasaetle uğraşmazdı, yasaktı?
Avatar
sarı s.......... - 4 yıl önce
memurun sırtındaki kambur sendika mı parti mi belli değil allah bildiği gibi yapsın
Avatar
R.K - 4 yıl önce
civata bunlar
Avatar
BEKIR - 4 yıl önce
inşallah yüzde 70 nevşehirden ustaya oy cikar
Avatar
memur-sen - 4 yıl önce
sendikalığın da içine ettiniz arkadaş ya, sanki siyasi parti gibi davranıyorlar maaş zammında olduğu gibi. bende sizden istifa etmezsem.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
binlerce üyesi olan bir sendika her ne olursa olsun rengini belli etmemeli
Avatar
AKPIİ - 4 yıl önce
hangi milletin adayi oluyor