banner461
banner195

MERAM'dan İndirimli Elektrik Satışı Başladı

Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den (MEPAŞ) yapılan açıklamada,Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir'de indirimli elektrik satışı başladığı bildirildi.

MERAM'dan İndirimli Elektrik Satışı Başladı
27 Haziran 2013 Perşembe 12:54

banner143
banner134

 Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den (MEPAŞ) yapılan açıklamada, 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanuna göre, yıllık elektrik tüketimi 5.000 kWh'in üzerinde, yani aylık fatura tutarı yaklaşık 150 TL üzerinde ise “Serbest Tüketici” statüsünde elektriğin indirimli alınabileceği, bu kapsamda Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir’de indirimli elektrik satışı başladığı belirtildi. Açıklamada, MEPAŞ ile hesaplı tarifeye geçenlerin mevcut tesisat bağlantısı, trafo ve teknik açıdan herhangi bir değişiklik yapılması gerekmediği kaydedildi. Kalitede değişiklik olmayacağı, verilmekte olan bakım ve arıza gibi elektrik dağıtım hizmetlerinin yetkili dağıtım şirketi tarafından aynı şekilde sunulmaya devam edeceği vurgulanarak, faturalandırma ve sayaç okuma hizmetlerinin her zamanki yetkili dağıtım şirketi personeli tarafından yapılacağı duyuruldu.

İndirimli elektrik kullanmak isteyenlerin başvurularını 444 8 186 numaralı telefon yada www.mepaselektrik.com adresinden yaparak tüketimine ve ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanacak “İndirimli Fiyat Opsiyonlarını” değerlendirebileceği kaydedildi...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.