banner461
banner195

Meslek Kuruluşları İstişare Toplantısı Yapıldı

Nevşehir’de ilk defa meslek kuruluşlarının sorunlarının geniş kapsamlı ele alındığı meslek örgütleri istişare toplantısı düzenlendi.

Meslek Kuruluşları İstişare Toplantısı Yapıldı
29 Ekim 2014 Çarşamba 12:44

banner143
banner134

Nevşehir’de ilk defa meslek kuruluşlarının sorunlarının geniş kapsamlı ele alındığı meslek örgütleri istişare toplantısı düzenlendi. Nevşehir Dedeman otelde düzenlenen ilk toplantının ev sahipliğini Nevşehir Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanlığı yaptı.
Toplantıya Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanlığı ve başkanlığa bağlı odalar, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası, Nevşehir Barosu, Tabipler Odası, Veterinerler Odası ve meslek kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 2 ayda bir düzenlenmesi planlanan toplantının ilki gayet samimi bir ortamda Muhasebeciler Odasının çağrısı ve organizasyonunda gerçekleştirildi. Nevşehir’de esnafların sorunlarının ele alındığı değerlendirme toplantısında meslek örgütleri, sorunlarını platform üyeleri ile paylaşarak giderilmesi noktasında ve çözüm arayışları konusunda çalışmalar yürütecek. Yaşanan sorunlar ve aksaklıkların giderilmesi için platform üyeleri tarafından çözüm odaklı etkinlikler düzenlenecek ve her fırsatta ortak çalışmalar yapılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet yıltok - 3 yıl önce
ne görüşmüşler ilimiz için ne planları varmış.