banner461
banner195

Meteoroloji'den Nevşehir için kar uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminlerine göre Nevşehir’de Salı ve Çarşamba günleri kar yağışı bekleniyor.

Meteoroloji'den Nevşehir için kar uyarısı
24 Kasım 2014 Pazartesi 15:09

banner143
banner134

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yurt genelinde yapılan hava tahminlerinde Türkiye’nin bir çok ilinde kar yağışı bekleniyor. Kar yağışı beklenen illerden bir tanesi olan Nevşehir’de ise 25 Kasım Salı ve 26 Kasım Çarşamba günleri kar yağışı bekleniyor. İlimizde 5 günlük hava tahmin raporu şu şekilde;

25 Kasım Salı, Kar Yağışı bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı -4 derece, en yüksek hava sıcaklığı 3 derece olması tahmin ediliyor.

26 Kasım Çarşamba, Nevşehir’de kar yağışı devam edecek. En düşük hava sıcaklığı -7 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 4 derece olması tahmin ediliyor.

27 Kasım Perşembe,  Parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı -1 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 1 derece olması tahmin ediliyor.

28 Kasım Cuma, Parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı -3 derece, en yüksek hava sıcaklığı 1 derece olması tahmin ediliyor.

29 Kasım Cumartesi, Nevşehir’de parçalı bir hava beklenirken sıcaklıklar azalıyor. En düşü hava sıcaklığı -4 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 2 derece olması tahmin ediliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
kar'ı izlemesi çok güzel oluyor