banner421
banner461
banner195

Meteris’e Yeni Düzenleme Gerek

Nevşehir İl Merkezinde trafiğin en çok sıkıştığı merkezlerinden biri de Meteris kavşağı.

Meteris’e Yeni Düzenleme Gerek

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinde trafiğin en çok sıkıştığı merkezlerinden biri de Meteris kavşağı.

Şehir merkezinden, Gülşehir yolu güzergahından, Osmanlı Caddesinden, Yeni Kayseri Caddesinden gelen araçların zaman zaman akla karayı seçtikleri bu kavşağın yeniden düzenlenmesi isteniyor.

5 ayrı güzergahtan gelen araçların bir kavşakta buluştuğu Meteris kavşağında zaman zaman yayalar bile karşıdan karşıya geçebilmek için büyük güçlükler çekiyor. Her ne kadar trafik ışıkları bulunsa da ışıklarda uzun süre beklemek durumunda kalan ve yayaların karşıdan karşıya geçebilmek için verdiği çabalar karşısında da zaman zaman sıkıntı içerisinde kalan araç sürücüleri bu bölgeye yaya çizgilerinin çizilmesini ve trafik akışının yeniden düzenlenmesini bekliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cear - 3 yıl önce
meterisin görüntüsü çok kötü biran önce eski binalar yılmalı yeniden yapılmalı misafirlerimiz ordan götürmeye utanıyorum bu kapadokya şehri diyorlar.
Avatar
vesile - 3 yıl önce
önce mihriban okulu ve valilik önüne alt geçitler sonra meteris buralara söz verildi partimiz verdiği her sözü yerine getirir her yeri yapacak sırasıyla
Avatar
ŞEHİRMİ - 3 yıl önce
böyle sacma sapan bi̇r cadde olamaz şehi̇r demeye 1000 şahi̇t lazim.ki̇m nereye gi̇di̇yor nereye geli̇yor belli̇ deği̇l
Avatar
MEMATİ - 3 yıl önce
beledi̇ye bu konuda suçlu şehi̇r planlama sifir.tamam arac sayimiz fazla.ama cadde düzenleme yok otopark yok.seri̇t bi̇le yok herkes kafasina göre takiliyor.halkimizda kaldirimi birakip yolda yürüyor.parke taşi söylemeye bi̇le gerek yok.bi̇ran önce care bulunmali.
Avatar
şeherşeher dedikleri nevseher - 3 yıl önce
en onemli meydani mahvettiler malesf
Avatar
termi - 3 yıl önce
meteris gülşehir durağı olduğuğ yerde ki viraneleri hasan bey hiçmi görmüyor yazıklar olsun bide merkez mal sahiblerini perişan etti