banner461
banner195

MHP Göreme Belediye Başkan Adayı Özbek ev ziyaretlerinde..

MHP Göreme Belediye Başkan Adayı Halil Özbek ve eşi bir süredir akşamları Göreme'li ev hanımlarını ziyaret ederek belde halkının ve özellikle kadınların sorunlarını ve beklentilerini birlikte değerlendirip çözüm önerilerini sunuyorlar.

MHP Göreme Belediye Başkan Adayı Özbek ev ziyaretlerinde..
09 Mart 2014 Pazar 09:20

banner143
banner134
MHP Göreme Belediye Başkan Adayı Halil Özbek ve eşi bir süredir akşamları Göreme'li ev hanımlarını ziyaret ederek belde halkının ve özellikle kadınların sorunlarını ve beklentilerini birlikte değerlendirip çözüm önerilerini sunuyorlar. Belirlenen bir evde toplanan 30-40 kişilik gruplarla sohbet eden Özbek çiftinin bu çalışmaları tüm Göreme'li kadınlar tarafından ilgiyle izleniyor ve beğeniliyor.
Halil Özbek, bu toplantı ve sohbetlerde ilerideki çalışmalarında yararlanacağı son derece ilginç önerilerle karşılaştığını, hepsini önemsediğini ve mutlaka değerlendireceğini; yüzyüze yapılan bu tarz görüşmelerin belde insanını ve sorunları tahlil etmek için en sağlıklı yol olduğunu ifade etti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
göremeli - 4 yıl önce
halil özbek göreme belediye başkanlığını hak etmeyecek biridir.göremede ne emeği varmışta hak ediyormuş.göremyide geçtik kimin üstünde ne emeği olmuş sorun bakalım
Avatar
kapadokyalı - 4 yıl önce
halil özbek hakettiği yere birtürlü gelememiş göreme için büyük bir şanstır
Avatar
ali - 4 yıl önce
yanıdayız başkan yürü sen gübür gübür geliyoruz inş