banner461
banner195

MHP İkinci Gün Bayramlaşacak

MHP Nevşehir İl Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu bayramda da Kurban Bayramının ikinci gününde partililer ile bayramlaşma töreni yapacak.

MHP İkinci Gün Bayramlaşacak
29 Eylül 2014 Pazartesi 17:19

banner143
banner134

 MHP’liler İkinci Gün Bayramlaşacak

NEVŞEHİR(MHA) MHP Nevşehir İl Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu bayramda da Kurban Bayramının ikinci gününde partililer ile bayramlaşma töreni yapacak. 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı binasında yapılacak olan bayramlaşma programı 5 Ekim 2014 Pazar günü saat 12.00’de başlayacak.

MHP Nevşehir İl Başkanlığında düzenlenecek olan bayramlaşma programına, İl Başkanı Göksel Taşçı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, İl ve Merkez İlçe yönetiminin yanı sıra, Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve partililer katılacak. 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şeref konuğu - 4 yıl önce
mhp ye en çok zarar veren ve aleyhine konuşan cihanı ziyarete gidip ona övgüler düzen göksel başkan cihanı da bayramlaşmaya çağırıp başköşeye şeref konuğu olarak oturtsun
Avatar
Ülkücü gençlik - 4 yıl önce
gerçek ülkücü güce ve adaletsizliğe tapmaz,i̇l başkanı size yakışmadı,hemen istifa edin