banner461
banner195

MHP İl Başkanı Kaya Türk Sağlık Sen’i Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin’i ziyaret etti.MHP Genel Merkezi tarafından yaklaşık bir ay önce MHP Nevşehir İl Başkanlığı görevine getirilen...

MHP İl Başkanı Kaya Türk Sağlık Sen’i Ziyaret Etti
11 Nisan 2016 Pazartesi 10:04

banner143
banner134
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin’i ziyaret etti.
MHP Genel Merkezi tarafından yaklaşık bir ay önce MHP Nevşehir İl Başkanlığı görevine getirilen İlhan Kaya ve yönetimi Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilciliği ve Türk Sağlık Sen Nevşehir şubesini ziyaret etti.
Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Zor bir zamanda ve zor şartlarda bu görevi kabul eden MHP İl Başkanı İlhan Kaya’ya yeni görevinde başarılar diledi. Kamu çalışanlarının faydasına ve yararına yapılacak olan her türlü çalışmalarda kendilerine destek olunacağını, sivil toplum örgütlerinin ve siyasi partilerin vatandaşların ve çalışanların menfaatleri için her zaman beraber çalışması gerektiğini belirterek, ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ise, "Zor bir zamanda ve zor şartlarda görev alarak partimize yakışır bir yönetim anlayışıyla, ayrım yapmadan, şahsi gruplaşmalara yer vermeden, makamı şahsi hırslarla işgal etmeden, sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerilerini dikkate alarak, bir ülkücüye yakışır şekilde görev yapmaya çalışacağız” diye konuştu.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.