banner461
banner195

Mhp İl Başkanı Taşçı Ve Mhp Belediye Başkan Adayı Varol’dan Ünver’e Tebrik Ziyareti

Türkiye’ye ve dünyaya örnek bir seçim sürecinin yaşandığı Nevşehir’ de, seçim sonrasında da yine örnek davranışlar sergilenmeye devam ediyor.

Mhp İl Başkanı Taşçı Ve Mhp Belediye Başkan Adayı Varol’dan Ünver’e Tebrik Ziyareti
09 Nisan 2014 Çarşamba 14:53

banner143
Mhp İl Başkanı Taşçı Ve Mhp Belediye Başkan Adayı Varol’dan Ünver’e Tebrik Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134
Türkiye’ye ve dünyaya örnek bir seçim sürecinin yaşandığı Nevşehir’ de, seçim sonrasında da yine örnek davranışlar sergilenmeye devam ediyor. Siyasi bir olgunluk içerisinde hiçbir olumsuz gelişmenin yaşanmadığı Belediye başkanlığı seçim sürecinin sonunda   MHP Nevşehir İl başkanı Göksel Taşçı ve MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun mesajını ilettiler.

MHP İl Yönetim Kurulu üyesi Eyüp Öz’ün de katıldığı ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim mücadelesinin Nevşehir’in şanına yakışır bir siyasi nezaket ve olgunluk içerisinde sakin ve suhuletli geçtiğini belirtti. Bu dönemde belediye başkan adayları ile Türkiye’ye ve dünyaya örnek bir seçim çalışması içerisinde olduklarını aktaran Ünver “Olgun bir hava içerisinde seçim yaşadık. Bundan dolayı herkese teşekkür ediyordum. Bir tek emniyeti ilgilendiren olay bir yaşanmadı.  Nevşehir7in övüneceği kalitede bir seçim oldu.” dedi.

MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Varol’da ziyarette yaptığı açıklamada,elde edilen sonucun Allah’ın bir takdiri olduğunu belirterek “  Nevşehir’de hepimiz dostumuz, arkadaşımız, yolumuz bir yerde kesişiyor. Netice de belediye seçimi, biz yapacaklarımızı anlattık. Vatandaşın tercihi de Allah’ın takdiridir, buna iman etmekten başka da bir şansımız yok. Neticesi de hoş oldu, güzel bir seçim oldu. ”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
özel kalem - 4 yıl önce @NEVŞEHİRLİ
senin gibilere ne yarar yada ne lazım eğer seçimi mehmet varol alsaydı sen ve senin gibi düşünenler partinin kapısında yatar kalkardı bırak tebrik ziyaretini göksel başkan eyyüp başkan ve mehmet başkan tüm teşkilat adına adamlıklarını karekterlerinin sağlamlığını birkez daha göstermiş burda.edepli ol düzgün konuş.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
nasil tipiş tipiş gi̇tti̇ni̇z hayirli olsuna gi̇tmeseydi̇ni̇z başka kuruluşlar gi̇di̇nce yalaka oluyor si̇z gi̇di̇nce ne oluyor takdi̇r yüce türk mi̇llleti̇ne
Avatar
Helal olsun - 4 yıl önce
budur işte abii, her iki tarafada helal olsun.keşke türkiyemin her yerinde bu davranışlar sergilense...
Avatar
ihh ( insani yardım vakfı ) gönüllüleri - 4 yıl önce
sevda nevşehir olduktan sonra gerisi teferruattır..sizleri hep böyle görmek temennimizdir.. teşekkürler mhp il teşkilatımız.. teşekkürler sayın belediye başkanımız..hepinizi çok seviyoruz..
Avatar
Çağatay Akkoç - 4 yıl önce
Evet mehmet Varol a da yakışan buydu helal olsun sana varol
Avatar
Helal olsun - 4 yıl önce
eger gercekten samımı olarak gıdılmıs ve kabul edılmıs ıse helal olsun