banner461
banner195

MHP Milletvekili Varol NTSO'YA Veda Etti‏

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda iki yıldır Meclis Başkan Vekilliği görevini yürüten ve 7 Haziran 2015 Seçimleri’ nde MHP Milletvekili seçilen Mehmet Varol NTSO’ ya veda etti.

MHP Milletvekili Varol NTSO'YA Veda Etti‏
16 Haziran 2015 Salı 11:51

banner143
banner134

MHP MİLLETVEKİLİ VAROL:

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”


Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda iki yıldır Meclis Başkan Vekilliği görevini yürüten ve 7 Haziran 2015 Seçimleri’ nde MHP Milletvekili seçilen Mehmet Varol  NTSO’ ya veda etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası  Meclis Başkanı Seyit İnce ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız  tarafından kendisine şükran plaketi taktim edilen  MHP Milletvekili Mehmet Varol,  seçim çalışmaları sırasında görüştüğü ve sorunlarını dinlediği vatandaşların kendisinden beklentilerinin oldukça fazla olduğunu belirterek, “ 18 yıllık bir siyasi geçmişim  var ve insanların beklentilerini çok iyi biliyorum.  Bizlerden  tecrübeli olan kişilerin tecrübelerinden faydalanacak, sorunların birlik ve beraberlik içerisinde çözümü için çalışacağız. Ben AK Parti’den seçilen iki  Vekilimiz’e  de başarılar diliyorum. İki  Milletvekilimiz ile birlikte , Ticaret ve Sanayi Odası, Borsa, Belediye ve Nevşehir’in tüm kurum ve kuruluşları ile  sorunların tespiti ve çözümü için  çalışacağız.  Nevşehir adına her şey çok güzel olacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mesut ertaş - 3 yıl önce
Başarılar dilerim yolun açık olsun inşAllah