banner461

MHP’de Bayramlaşma Bayramın 2. Günü

Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisinde Ramazan bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı Bayramın 2. Günü 12.00 – 14.00 Saatleri arasında düzenlenecek.

banner503
 MHP’de Bayramlaşma Bayramın 2. Günü
25 Temmuz 2014 Cuma 18:58

banner143
banner134

 MHP’de Bayramlaşma Bayramın 2. Günü

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde Ramazan bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı Bayramın 2. Günü 12.00 – 14.00 Saatleri arasında düzenlenecek.

İl Başkanı Göksel Taşçı ve Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu başkanlığında yapılacak olan bayramlaşma programına MYK Üyesi Sahir Solmaz, MHP eski il başkanlarından ve belediye başkan adaylarından Mehmet Varol ile çok sayıda partilinin katılmaları bekleniyor.

Parti İl Binasında gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programının ardından Ülkü Ocağı ve Türk Ocağındaki bayramlaşmalara da katılmaları beklenen Milliyetçi Hareket Partili yöneticiler partililerle bayramlaşacak.

Bu arada Nevşehir Ülkü Ocağında ise bayramlaşma programı bayramın ikinci günü 13.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Ülkü Ocağı Başkanı Yahya Leblebici, ramazan bayramının özellikle Filistin’deki Katil İsrail’in saldırılarının sona erdiği, Tüm Müslüman aleminin huzur ve barış içerisinde geçirdiği günler olmasını temenni etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.