banner461
banner195

MHP'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Kurban Bayramı dolayısıyla Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisi’nde bayramlaşma töreni yapıldı.

MHP'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı
05 Ekim 2014 Pazar 13:44

banner143
banner134

 Kurban Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nde bayramlaşma töreni yapıldı. Parti binasında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine İl Başkanı Göksel Taşcı, ilçe başkanı Burak Kalfaoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, parti il yönetimi ve çok sayıda partili katıldı.

MHP'deki bayramlaşma programında İl Başkanı Göksel Taşçı tebrikleri kabul ederken partide ki bayramlaşma programına partililerin ilgisi oldukça yüksekti. MHP İl Başkanı Göksel Taşçı burada yaptığı açıklamada tüm İslam âleminin ve Nevşehir halkının Kurban bayramını kutladı. Taşçı açıklamasında şunları kaydetti. ''Türkiye bugünlerde oldukça zor bir dönemden geçiyor.Aynı şekilde Karabağ da,Kırım da,Uygur Bölgesinde,Gazze de de kardeşlerimizin yaşadıkları sıkıntılar partimizle birlikte tüm ülke olarak bizleri son derece üzdü. Bayramlarda birlik ve beraberliğimizi her zamankinden daha fazla yaşatmamız gerekiyor. Kurban Bayramı bunun için vesile olmuştur. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekmektedir. Bu vesile ile tüm İslam âleminin ve tüm Nevşehir halkımızın Kurban Bayramını kutluyorum. Partimiz tarafından yapılan bayramlaşma programına katılan tüm partililerimize de teşekkür ediyorum''diye konuştu.

MHP Nevşehir il binasında gerçekleştirilen Bayramlaşma törenine, İl ve ilçe teşkilatıyla MHP MHYK üyesi Sahir Solmaz, Eski Milletvekili Av.İsmail Çevik, İş Adamı Musa Ertaş, Eski İl Başkanı Mehmet Varol,Ülkü Ocakları Başkan ve yönetimi,Sendika başkanları,İl Belediye Meclis üyeleri,İl Genel Meclis üyeleri,MHP li İlçe ve belde belediye Başkanları ile çok sayıda partililer katıldı.Bayramlşam töreni Saat: 12:00 de başlayıp 14:00 e kadar sürdü.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İl Özel idareli - 4 yıl önce
il özel idarede ülkücü kıyımı yaşanırken göksel başkan bu kıyımı yapan i̇smail cihana övgüler düzüyordu,başkan yakışmadı,istifa et,rüya alemi değil ekmek kavgası bu
Avatar
nevşhili kız - 4 yıl önce
Bayramınızı kutlarım
Avatar
nerden biliyorsun - 4 yıl önce @İl Özel idareli
yanındamıydın göksel başkanın övgüler yağdırırken. iftira etmeyin göksel başkanıma. ülkücü kıyımı her yerde var. göksel başkan neden istifa etsin.