banner461
banner195

MHP'den Uygur Türklerine Tam Destek !

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı Uygur Türklerine Tam destek açıklamasında bulundu...

MHP'den Uygur Türklerine Tam Destek !
09 Ağustos 2014 Cumartesi 16:29

banner143
banner134

 MHP DEN UYGUR TÜRKLERİNE TAM DESTEK!

Nevşehir İHH kordünatörlüğü tarafından İlimizde bu gün düzenlenen Çin ‘in Doğu Türkistan’da yaptığı katliamlar ve Kerkük’te. Musul’da, Telafer’de, Süleymaniye’de, Suriye’de Yaşayan Türklere yapılan baskı, zulüm ve İsrail’in Filistin’e yapmış olduğu katliamlar ile Dünyanın çeşitli yerlerinde Müslüman ve Türklere yapılan zulümlere  ilimizde bulunan sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla yapılan bir basın açıklaması ile protesto edilmiştir.  Bu protestolara Milliyetçi Hareket Partisi Yönetim Kurullarıyla geniş bir katılım gerçekleştirilmiştir.                  

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel TAŞCI konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamada, Devleti yönetenlerin mezalim ve esaret altındaki Türklerle ilgilenmediğini, Dünyanın çeşitli yerlerinde ve özellikle Çin’de Kerkük’te. Musul’da, Telafer’de, Süleymaniye’de, Suriye’de Yaşayan Türklere yapılan baskı ve zulüm altında bulunanlara yeterli yardımların yapılmadığı sürekli ihmal edildiğini söyleyen Sayın TAŞCI İsrail zulmü altında binlerce şehit veren Filistin’e de yeterli destek vermediği, kınamadan öteye gidemediğini ifade etmiştir.

IŞİD terör örgütüne Hükümetin ve özellikle Diyanet İşleri Başkanlığının hiçbir ciddi tepki vermediklerini maalesef görüyoruz.

Dünyanın neresinde Müslümanlara yapılan mezalim ve katliam var ise Ayırım yapmaksızın yanlarında olduğumuzu, İlimizde yapılacak olan her türlü eylem ve protestoların, Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman arkasında olacağız. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 09/08/2014

 

GÖKSEL TAŞCI

MHP NEVŞEHİR İL BAŞKANI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hayrullah Tanrıver - 4 yıl önce
allah i̇hh'dan razı olsun nerde mazlum var orda ihh var tebrikler
Avatar
MÜKREMİN - 4 yıl önce
ihh'nin organizesini neden sadece mhp varmış gibi sunuyorsunuz. asıl sorulması gereken şudur: mhp bu kardeşler için şimdiye kadar ne yapti? yardim kuruluşu, eğitim, gida yardimi vb. mesela
Avatar
MHP mi? - 4 yıl önce
yüzlere bakıyorum tanıdıklarım çoğu hiç mhp ile alakası olmayan insanlar.
Avatar
Kaç MHPli Vardı? - 4 yıl önce
ülkü ocağı nerede? kaç mhp li vardı ? sadece il başkanıyla destek mi olur? ve sevgili fibhaber ihh nevşehir temsilcisinin açıklamaları vs nerede sadece mhp mi vardı orada
Avatar
lütfen düzeltiniz! - 4 yıl önce
protesto gösterisini i̇hh organize etmiştir. hatta konuşmacı i̇hh nevşehir temsilcisi baki öncel'dir. mhp'li kardeşlerimizden katılım olmuş fakat organizede i̇hh çalışmada ve davette bulunmuştur.

şu linke bakabilirsiniz: https://www.facebook.com/nevsehirihh/photos/a.182409988623601.1073741827.182409518623648/261356740728925/?type=1&theater
Avatar
haberi duzeltin - 4 yıl önce
Ihh yapti protesto gosterisini mhp ile alakasi yoktu lutfen duztelim haberi