banner461
banner195

MHP’li Başkan Hesap Sorabilecek mi?

Geçtiğimiz günlerde KOZTURTAŞ’ın 10 yıla yakın bir süredir Kozaklı ilçesinde kamu kurum ve kuruluşları ile turistik tesislerden pay almadığını il genel meclisi oturum tutanağı ele vermişti.

 MHP’li Başkan Hesap Sorabilecek mi?
25 Kasım 2014 Salı 16:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde KOZTURTAŞ’ın 10 yıla yakın bir süredir Kozaklı ilçesinde kamu kurum ve kuruluşları ile turistik tesislerden pay almadığını il genel meclisi oturum tutanağı ele vermişti. Önce il genel meclisi başkanına, sonra Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’a yönelttiğimiz bu konuya dair sorulara Vali Ceylan cevap vererek KOZTURTAŞ’ın valilik ile bir ilgisinin bulunmadığını ve şirketin Kozaklı belediyesi bünyesinde olduğunu dile getirmişti.

Bu gelişmelerin ardından gözler Milliyetçi Hareket Partili Celalettin Güven’in başkanlık ettiği Kozaklı belediyesine çevrildi. Başkan Güven’in geçtiğimiz aylarda il genel meclisinde de konu olan şirketin neden uzun zamandır kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Milyon dolarlık tesislerden payını alamadığına cevap vermesi bekleniyor.

Bu konuda Kozaklı belediyesi olarak herhangi bir çalışma yapıp yapmadığına da açıklık getirmesi beklenen Kozaklı Belediye Başkanı Güven’in nasıl bir açıklama yapacağı da merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.