banner461
banner195

Milletimizin Başı Sağ olsun

Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, Soma’da yaşanan Maden faciasının ülkemizde yeni faciaların yaşanmasına engel olacak çalışmaların hızlandırılmasına vesile olmasını temenni etti.

 Milletimizin Başı Sağ olsun
16 Mayıs 2014 Cuma 17:58

banner143
banner134

 Milletimizin Başı Sağ olsun

NEVŞEHİR(MHA) Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, Soma’da yaşanan Maden faciasının ülkemizde yeni faciaların yaşanmasına engel olacak çalışmaların hızlandırılmasına vesile olmasını temenni etti.

Yaşanan facianın ardından ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının ülkemizde diğer maden ocaklarında benzeri felaketlerin yaşanmaması için kanunlar çerçevesinde gereken çalışmaları yapmaları gerektiğini söyleyen Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, “Manisa Soma’da yaşanan facianın ardından umarız ülkemizde bir kez bu tür faciaları yaşamayız temennisinde bulunuyorum. Maden faciasında hayatlarını kaybeden tüm madencilerimize Yüce Allah’tan Rahmet dilerken, sağlık kuruluşlarında tedavileri süren tüm Madencilerimize de acil şifalar diliyorum. Bu tür olaylarda toplumumuzun birlik ve beraberlik duygusu içerisinde olması önemli. Türk Milleti inşallah bu birlik ve beraberliği göstermeye devam edecektir. Bu maden faciasının ardından yaşananlardan bir ders çıkarılmalı ve başka bu tür kazaların yaşanmaması için diğer maden ocaklarımızda gereken önlemler daha dikkatli bir şekilde gözden geçirilmeli” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.