banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Acıgöl'de Vatandaşlara Kuru Fasulye İkram Etti

TBMM Divan Katip Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığının etkinliğinde Acıgöllü vatandaşlara kuru fasulye dağıttı.

Milletvekili Açıkgöz, Acıgöl'de Vatandaşlara Kuru Fasulye İkram Etti
02 Aralık 2017 Cumartesi 12:18

banner143
banner134
Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığının geçtiğimiz aylarda başlattığı geleneksel fasülye ikramı bu defa Acıgöl ilçesinde devam etti.

Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde Cuma namazı çıkışında 500 kişiye, kuru fasülye, pilav ve turşu ikramında bulunuldu. AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün yanı sıra, Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç, Yönetim Kurulu üyeleri, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül’ün de yer aldığı geleneksel fasülye ikramına Acıgöllü vatandaşların ve cami cemaatinin ilgisi bir hayli yoğun oldu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ;" Birlik Vakfı Nevşehir Birlik Şubesinin Cuma namazı sonrası geleneksel kuru fasülye ikramını Acıgöllü hemşerilerimizle paylaştık. Birlik, beraberlik ve paylaşmanın bereketinin güzelliğini bizlere yaşatan değerli hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum" dedi.


Milletvekili Açıkgöz, önümüzdeki günlerde geleneksel olarak bu etkinliğin sürdürüleceğini kaydederken, ikramların hazırlanmasında emeği geçenlere ve etkinliğe katılanlara teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.