banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Derinkuyu İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz, Derinkuyu ilçesini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.

Milletvekili Açıkgöz, Derinkuyu İlçesini Ziyaret Etti
09 Eylül 2017 Cumartesi 15:19

banner143
banner134
Derinkuyu ilçesini ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutlayarak onların sorunlarını dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada; "Derinkuyu tüm güzelliği ile bizleri karşılıyor. Hemşerilerimizi ziyaretimiz de  Derinkuyu projelerimizi istişare ediyoruz. " dedi.

Derinkuyu ilçesinde incelemelerde bulunduktan sonra Derinkuyulu vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Açıkgöz,  "Ak Parti ailesi olarak her günümüzü hemşehrilerimizle birlikte geçiriyoruz. Bugün Derinkuyu'da ilçe başkanımız ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte sorunları yerinde dinliyor, anında müdahale etmeye çalışıyoruz. Ak Parti 14 Ağustos 2001'de kurulduğu günden bugüne milletinin vicdanı ve sesi oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da her daim söyledikleri gibi ; “Biz milletin efendisi olmadık. Milletin hizmetkarı olduk. Bizim farkımız işte burası. Bundan sonra da bu aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Ve her zaman halkımızın emrinde, onların hizmetindeyiz.” dedi.


Milletvekili Açıkgöz'ün Derinkuyu ziyaretine AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver'de eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.