banner461

Milletvekili Açıkgöz “Nevşehir, eğitimde de marka olacak”

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, proje imam hatip okulu olan Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulundu.Okulun hazırlık çalışmaları hakkında Nevşehir İl Milli...

banner503
Milletvekili Açıkgöz “Nevşehir, eğitimde de marka olacak”
14 Temmuz 2017 Cuma 11:03

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, proje imam hatip okulu olan Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulundu.
Okulun hazırlık çalışmaları hakkında Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’ den bilgi alan Açıkgöz, “2017-2018 eğitim öğretim yılında eğitim hayatına başlayacak Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi, 9 bin metre kare arazi üzerine inşa edilmiş, 24 derslik, 156 kişilik pansiyon 12 bin 500 metre karelik kapalı alandan oluşan bir günden güne gelişecek modern eğitim kompleksimizdir. Kız ve erkek öğrencilerimizden oluşacak 60 kişilik kontenjanı olan okulumuza öğrencilerimizi bekliyoruz. Kayıt hakkı kazanacak tüm öğrencilerimize eğitim bursu verilmesi yanında yurt imkânlarından da faydalanabileceklerdir. Nevşehir, eğitimde de marka bir ilimiz olacak. ‘Asım’ ın Nesli’ bilgili, donanımlı, eğitimli, ihlaslı, geleceğe yön veren ve geleceğe güvenle yürüyen bir nesildir. Genç neslimizin en modern ve en iyi eğitim imkanlarına kavuşması için ülkemizin her köşesinde 15 yıldır en büyük yatırımı eğitime, milletimizin geleceği çocuklarımıza yaptık. Nevşehir’ imize böyle bir okul kazandırmanın kıvancını hemşerilerimizle paylaşıyoruz. Büyüyen Nevşehir, güçlü Türkiye yolunda durmadan, yorulmadan, gece gündüz demeden çalışıyoruz ve milletimizle el ele çalışmaya da devam edeceğiz. Okulumuz hayırlı olsun.” dedi.
Açıkgöz, incelemelerinin ardından çalışanlara teşekkür ederek, okul ziyaretini tamamladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.