banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz Özel İdare personelleri ile bir araya geldi

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde görevli personeller...

Milletvekili Açıkgöz Özel İdare personelleri ile bir araya geldi
07 Nisan 2017 Cuma 09:41

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde görevli personeller ile bir araya geldi. Burada Özel İdare Genel Sekreterliği çalışanlarına referandumun Türkiye’ye neler kazandıracağı konusunda bilgiler verdi. Açıkgöz, “Hiçbir vakit emeklerinizi esirgemediniz, teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik olduğunda başarı gelir. Nevşehir’imize, hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışıyorsunuz. 15 yıldır milletimizin emanetini onurla taşıyoruz. 780 bin km kare vatan toprağının her köşesine birlikte hizmet götürüyoruz. Güçlü Türkiye yolunda engelleri tarihe gömeceksiniz. Yatırımlarımız sürekli devam edecek. 16 Nisan’da milletimizin egemenliği doğrudan yönetime yansıyacak. Büyüyen ve gelişen Türkiye ile istihdam artacak, ekonomimiz güçlenecek. Bizim amacımız demokrasisi ve ekonomisi büyümüş, iç sorunlarından kurtulmuş ve terörle enerjisini tüketmeyen bir Türkiye oluşturmak. Cumhurbaşkanlığı Sisteminde devletle millet arasına hiç kimse giremeyecek. Vesayetçilere ve darbecilere artık Türkiye’de yer yok. Türkiye güçlü iktidarlarla kazanıyor, sonraki dönem koalisyon veya darbelerle kazandığını kaybediyor. Cumhurbaşkanlığı Sisteminde millete söyleyecek sözü, anlatacak projesi olmayanların siyasette kalma şansı olmayacaktır. Çalışan kazanır. Gece gündüz demeden AK kadrolarımızla, sizin gibi vatansever milletimizle daha mutlu, daha güçlü bir gelecek için güçlü bir Türkiye için Evet demeliyiz” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.