banner461
banner195

Milletvekili Gizligider; 'GÖRBİR, bizim ikinci yuvamız'

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği GÖRBİR'i ziyaret etti.

Milletvekili Gizligider;  'GÖRBİR, bizim ikinci yuvamız'
05 Ocak 2018 Cuma 00:00

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Erol Mutlu ve Başkan yardımcısı Hafız Mahmut Kemikkıran'la görüşen Gizligider, burada GÖRBİR tarafından açılan, Nevşehir İşkur İl Müdürlüğünün desteklediği Rapido kursundaki kursiyeleri de ziyaret etti.

Nevşehir GÖR-BİR Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'e bu nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Gizligider; 'Görbir bizim görmeyen gözümüz...'

Milletvekli Gizligider, "GÖR BİR DER bizim ikinci yuvamız.Gönül gözüyle hizmetler görülüyor, kurslar açılıyor, gönüller fethediliyor ve her daim bizi bağırlarına basıyorlar. Allah onlardan razı olsun" dedi. Gizligider, AK Parti olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.