banner461
banner195

Milletvekili Gizligider, Kozaklı Çayiçi Köyünü ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Kozaklı ilçesine bağlı Çayiçi Köyünü ziyaret etti.AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ve İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün Kozaklı ilçesine bağlı Çayiçi köyünü...

Milletvekili Gizligider, Kozaklı Çayiçi Köyünü ziyaret etti
26 Eylül 2016 Pazartesi 12:11

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Kozaklı ilçesine bağlı Çayiçi Köyünü ziyaret etti.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ve İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün Kozaklı ilçesine bağlı Çayiçi köyünü ziyaret etti. Çayiçi köyünde bugüne kadar yapılan çalışmaları yerinde inceleyen milletvekili Ebubekir Gizligider burada köylülerin istek ve taleplerini dinlerken istenilen çalışmaların yine en kısa zamanda köye kazandırılacağını sözünü verdi.
Çayiçi köyü muhtarı Durdu Öcal ise ziyaretlerinden dolayı AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’e ve İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün’e teşekkür etti. Muhtar Durdu Öcal, “ Sayın vekilim öncelikle köyümüzü ziyaret etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Bizler Çayiçi köyü olarak bugüne kadar yapılan hizmetlerin bir çoğu için teşekkür ederiz. Ancak köyümüzün bir de içme suyu ihtiyacı bulunuyor. Bu konuda da sizlerin desteklerini bekliyoruz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda bu sorunumuz da sizlerin destekleri ile çözüme kavuşacaktır” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.