banner461

Milletvekili Gizligider, Kozaklı’da çalışmalarına devam etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Kozaklı ilçesi ile devam etti.AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider referandum öncesinde ilçe ve köy ziyaretlerine...

banner503
Milletvekili Gizligider, Kozaklı’da çalışmalarına devam etti
25 Mart 2017 Cumartesi 11:31

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Kozaklı ilçesi ile devam etti.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider referandum öncesinde ilçe ve köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Gizligider bu kapsamda Kozaklı ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunurken ardından Karasenir ve Karahasanlı köylerini ziyaret etti. Gizligider yaptığı açıklamada,”Kozaklı ilçe merkezinde esnaflarımızla Anayasa sürecini, getirilerini ve neden eski günlere dönmek istemediğimizi, koalisyonlarda tek gündemin hükümetin ne zaman dağılacağı olduğunu konuştuk. Ardından Karahasanlı ve Karasenir köylerinde detaylarıyla yeniden büyük Türkiye için bu değişikliğin anlamını paylaştık. Hamdolsun milletimiz daha biz söylemeden geçmişle bugünün kıyasını en özlü ifadelerle yerine koyuyor.Kozaklı’nın kararı çok net ve kesinlikle evet olacak. Kozaklı ilçe başkanımız Fatih Aral ve ilçe teşkilatımıza, yol arkadaşlıkları için Özkonak belediye Başkanımız İlker Yürekli ve Avanos ilçe teşkilat başkanımız Nuri Özkan’a teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.