banner461
banner195

Milletvekilleri Nevşehir Dernekler Federasyon Üyeleriyle Buluştu

24 Mayıs 2014 Cumartesi günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde Gülşehir, Avanos, Hacıbektaş Köy Muhtarları ve Nevşehir Dernekler Federasyonu Temsilcileri ile bir araya gelen Milletvekillerimiz Av. Ebubekir GİZLİGİDER ve Av. Murat GÖKTÜRK muhtarlarımızın sorunlarını dinlediler.

Milletvekilleri Nevşehir Dernekler Federasyon Üyeleriyle Buluştu
27 Mayıs 2014 Salı 16:02

banner143
banner134

24 Mayıs 2014 Cumartesi günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde Gülşehir, Avanos, Hacıbektaş Köy Muhtarları ve Nevşehir Dernekler Federasyonu Temsilcileri ile bir araya gelen Milletvekillerimiz Av. Ebubekir GİZLİGİDER ve Av. Murat GÖKTÜRK muhtarlarımızın sorunlarını dinlediler. Daha sonra Dorak Holding Yöneticileri ile uçak seferleri hakkında Toplantı yaparak İlimizin turizmi ile ilgili görüştüler.

Osmaniye Koordinatörü olan Sayın Milletvekilimiz, 25 Mayıs 2014 Pazar günü Osmaniye İline gitti. İl Danışma Toplantısına katılarak teşkilat hakkında bazı görüşmeler yaptı.

AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Ebubekir GİZLİGİDER, A. Erdal FERALAN ve Belediye Başkanımız Hasan ÜNVER, çalışmaları devam eden Nevşehir Devlet Hastanesi Kampüs ve Otopark çalışmalarını incelediler. Yapılan düzenleme ile 3000 adet araç otoparkı ve çevre düzenleme çalışması ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında incelemelerde bulundular.

1 (2)

11111 (1)11111 (2)


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.