banner461

Milli Eğitim Müdürü Demir: "Ya Olacağız Ya Öleceğiz"

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde bir açıklama yayımladı.

banner503
Milli Eğitim Müdürü Demir: "Ya Olacağız Ya Öleceğiz"
15 Temmuz 2017 Cumartesi 13:30

banner143
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde bir açıklama yayımladı.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir tarafından yapılan açıklamada; “Kendi silâhlarımızla, kendi uçaklarımızla, kendi tanklarımızla bizi yok etmeye çalışan FETÖ teröristleri ve işbirlikçileri ne biz ne çocuklarımız ne de torunlarımız bu ihaneti asla unutmayacağız ve unutturmayacağız. Ekmeğimizi yiyen, suyumuzu içen, havamızı teneftüs eden ve bizden görünerek küresel zalimlerle işbirliği yaparak milletimizi öldüren ülkemizi işgal etmeye çalışan caniler, ceberutlar, zalimler, cunta artıkları, satılmış şerefsizler..
Bütün Dünya duysun, yeryüzünün tüm zalimlerini terbiye etmek için milyonlar ölmeye hazırdır. Bu Cennet Vatanın bir karışına göz dikenin gözünü oyarız, el uzatanın elini keseriz, bu aziz topraklar üzerinde hesap yapanların hesabını bozarız, satılmış ve kiralanmış alçakları, hainleri lağımlara gömeriz. Abdestimizi aldık, kefenlerimizi giydik, Şehadet yolunda tek vücut olup "Ya Allah Bismillah" diyerek. Türkiye Cumhuriyeti Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yola çıktık, Başkomutanın dediği gibi.
"Ya Olacağız Ya Öleceğiz"
Rabbim gazamızı mübarek eylesin, Rabbim bizlere de zalimlerle mücadele ederken Şehadet şerbetini içmeyi nasip etsin inşallah. Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, Gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum, bugün yaşıyor isek bunu Şehitlerimize ve Gazilerimize borçluyuz Rabbim makamlarını Cennet eylesin onları Peygamber efendimizin şefaatine nail eylesin, Allah onlardan razı olsun Şehadetten daha büyük makam var mı?
Allah'u Ekber, Allah'u Ekber,Allah'u Ekber.” İfadelerine yer verildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.