banner461
banner195

Milli Eğitim Müdürü Demir’den Kapadokya Gazeteciler Cemiyetine İade-i Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kapadokya Gazeteciler Cemiyetini Ziyareti

Milli Eğitim Müdürü Demir’den Kapadokya Gazeteciler Cemiyetine İade-i Ziyaret
29 Haziran 2016 Çarşamba 16:11

banner143
banner134
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti’ne iade-i ziyarette bulundu.
Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kapadokya Gazeteciler Cemiyetinde Başkan Vekili Coşkun Sağlamdin, Genel Sekreter Murat Şişman, Sayman Veysel Kılıç ve Kent Haber Gazetesi Spor Merkezi Sorumlusu Mehmet Özdemir’le sohbet etti.
Cemiyet Başkan Vekili Coşkun Sağlamdin cemiyetin faaliyetleri ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’e bilgiler verirken, yaptığı ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.
Nevşehir’de eğitim çıtasının yükselmesi için Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in ilk günden yaptığı çalışmaları takip ettiklerini kaydeden Sağlamdin, bu anlayış sonucunda eğitimin kalitesinin artması adına güzel projelere imza atılacağına inandıklarını, yapılan her iyi işin destekçisi olacaklarını, eksikleri de dile getireceklerini söyledi.
Milli Eğitim Müdürü Murat Demir de yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar Nevşehir’de müdürlüğümüz ve kurumlarımızın faaliyetlerinin topluma duyurulmasında vermiş olduğunuz ve gelecekte de vereceğiniz desteklerden dolayı sizlere ve üyelerinize teşekkür ediyorum. Yoğun bir tempo ile ziyaretlerimize devam ediyoruz. İade-i ziyaretleri tamamlar tamamlamaz okullarımızı ziyarete başlayacağım ve 15 Ağustostan önce de bütün okulları gezmeyi, sorunları yerinde tespit etmeyi, idareci ve öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunmayı planlıyorum. Öğretmenlerimiz ve diğer eğitim personelleri ile eğitimi daha iyi noktalara taşımak adına görüş alışverişimizi sürdüreceğiz.” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.