banner461
banner195

Minibüsler Gidiyor, Midibüsler Geliyor

Gülşehir Belediyesi Tarafından Satın Alınan 19+1 lik Midibüs Gülşehir e Getirilerek Belediye Başkanı Vahdi ARISOY Tarafından test sürüşüne tabii tutuldu. Son günlerde çıkan Eleştiri ve Basın açıklamalarına ise açıklık getirdi.

Minibüsler Gidiyor, Midibüsler Geliyor
10 Kasım 2014 Pazartesi 12:10

banner143
banner134

Gülşehir Belediyesi Tarafından Satın Alınan 19+1 lik Midibüs Gülşehir e Getirilerek Belediye Başkanı Vahdi ARISOY Tarafından test sürüşüne tabii tutuldu.Test sürüşünü Vahdi ARISOY,; yaparken kendisine ise Gülşehir şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Erkan URGENÇ eşlik etti.

 
     Başkan Vahdi Arısoy Haber Merkezimiz Haber Gülşehir.com a Yaptığı açıklamada bundan sonra Gülşehir Nevşehir arası yolcu taşımacılığı nı diğer şehirlerdeki vatandaşlarımızın tabiri ile Hindistan Otobüsleri yerine bu yeni hizmete sokacağımız mersedes marka 416 CDI 19+1 lik lüx midibüs ile yapacağız şu anlık 1 adetini test amaçlı getirdik ve Yaklaşık olarak 10 tane daha almayı düşünüyoruz'' Gülşehirli hemşerilerim Bu hizmetlerin en iyilerine layıktır, ifadelerini kullandı.
 
Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY Son günlerde çıkan basın açıklamaları ve Eleştiriler konusundaki sorularımıza ise; 
 
Eleştirilerin Gerçek dışı olduğu ve tamamen menfaat'e dayalı bir Spakulatif haberler çıkartarak yıpratılmaya çalışıldıklarını belirtti. Başkan ARISOY; Yalnız şunu bilmelidirleki bizim arkamazda 7.500 seçmenimiz vardır biz oy veren vermeyen çok saygıdeğer Gülşehir halkımıza hizmet için varız, bizim bu gibi gerçek dışı haberlere ayıracak zamanımız yoktur, Asılsız ve gereksiz eleştiri yapanlar şunu bilmelidirki biz hizmet için geldik ve hizmetlerimizede devam edeceğiz,bu gibi eleştirilerle bizleri yıpratamıcaklarını iyi bilmelidirler, biz kurallar neyi gerektiriyorsa onu uygular, zengin fakir ayrımı'da yapmayız; Biz şu anda önümüzdeki projelerimize ilginmekteyiz, hakımızın yaşam standartlarını yükseltmekle meşgulüz; Gülşehir halkı en iyilerine layıktır. dedi.

 

 

 

 


Haber:Samet Ateş

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halk - 4 yıl önce
sonunda başkanımız sesimizi duydu,tebrik ederim
Avatar
dr.wolf - 4 yıl önce
valla gülünecek halimiz var.gülşehir bel.tarafından satın alınan araçlar diyor.bu araçlar belediyenin değilki özel bir şirketin araçları.şu andada bu özel şirket çalıştıracak bu araçları.belediyenin alakası yok.başkanın o araçlar önünde fotoğraf çektirmesi bile sakıncalı.allah akıl fikr versin
Avatar
???????resmi araç?????? - 4 yıl önce
belediyenin hizmetine sıfır alındıysa niye resmi plâka takılmadı nerden bilim 2-3 aylığına kiralayıp şirin görünüp unutturmayacağını ilk defa bunda gördüm nediyor gülşehir belediyesi tarafından satın alınan kimseye çamur atmıyorum neden sıfır arabaya siyah plâka takılmadı ????????????
Avatar
MAHIR GEZMIS - 4 yıl önce
bugune kadar hic bir baskani gormedim aglayan baskan olarak tarihe gececek is yap kardesim konusma is yaparak icratini konustur 7.500 secmenden bahsediyorsun simdi bu secmen i bulacakmisin ? seni destekledim akp ye karsi ama siz akp yi artiyorsunuz sen ve erol gumus soy olarak