banner461
banner195

Modern Sebze Pazarında Vatandaşlar Ünver'i Bağrına Bastı

Seçim gezilerini sürdüren Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver’i, Modern Sebze Pazarında vatandaşlar, bağırlarına bastı. Ziyarette pazaryerindeki esnaflarda Ünver’e kırmızı karanfil vererek jest yaptı.

Modern Sebze Pazarında Vatandaşlar Ünver'i Bağrına Bastı
24 Mart 2014 Pazartesi 15:00

banner143
Ünver Pazar Esnafı İler
İlgili Galeriye Git
banner134

MODERN SEBZE PAZARINDA VATANDAŞLAR, ÜNVER’İ BAĞRINA BASTI

Seçim gezilerini sürdüren Nevşehir Belediye Başkanı  ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver’i, Modern Sebze Pazarında vatandaşlar,  bağırlarına bastı. Ziyarette pazaryerindeki esnaflarda Ünver’e kırmızı karanfil vererek jest yaptı.

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Ahmet Erdal Feralan,Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider,AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar,AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Belediye Meclis üye adayları ve partililer ile birlikte ziyaret ettiği  Modern Sebze Pazarı’nda, Nevşehir Yaş Kuru Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen ve oda yöneticileri tarafından kırmızı karanfillerle karşılandı.

Ziyarette, pazar yerindeki esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen  Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver ve beraberindekiler, Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla da sohbetler yaptılar. Pazar esnafları , Ünver’e burada ikinci bir jest daha yaparak, kırmızı karanfiller takdim ettiler.  Ünver’de kendisine takdim edilen Karanfilleri ,alış veriş yapan kadınlar ile çocuklara hediye etti.

Pazar esnafı ve vatandaşların yakın ilgi ve desteğine karşı teşekkür eden Ünver, “Sizler için buradayız, sizlerin  hizmetkarlığınıza yeniden talibiz. Duanızı bizden esirgemeyin. ” dileğinde bulundu.

Bu arada Pazar esnafı ziyarette Ünver ve beraberindekilere çeşitli ikramlarda bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
işte bu - 4 yıl önce
en guzel calısmalrdan bırı bu eskı hukumet pazar yerlerınıd görduk bız
Avatar
vay aslanın vay - 4 yıl önce
millet hasan ünveri bağrına değil ciğerine basıyor verin beyler oyları verin 10000 fark atacak
Avatar
kin - 4 yıl önce
hasan paşasız olmaz tayyip beyin emaneti 30000 oy alacak
Avatar
garip - 4 yıl önce
ak partide enteresan işler oluyor, fatih kardeşim ne zaman akp li oldu anlayamadım. daha düne kadar akp yi eleştirirdi.
Avatar
kapadokya - 4 yıl önce
beş yıl çalışıyorsun ve seçimde gezip sonuçlarını görüyorsun evet belediye başkanının işi hizmet etmek çalışmak ve böyle yaptığın eserleri dolaşırkende vatandaş sana kırmızı karanfil verir helal olsun sana işini hakkıyla yapıyorsun bütün oylarımız feda sana . m.akif ersoy mahallesi senin hep yanında
Avatar
komik - 4 yıl önce
varol da geri kalan 32000 oyla başkan olacak inşallah :)
Avatar
eğitimci - 4 yıl önce
nevşehir bu seçimde varol deyip kaliteli şehir olma yolunda adım atacak... zamanında köydük hala o yolda devam ediyoruz :o

durmak yok yolmaya devam :d
Avatar
aysee... - 4 yıl önce
Bu kadar hizmeti bu pazaryerini bu tokileri hastaneleri vs vs gormeyenler elestirenler bir soz vardir tam size uygun
GORENEDIR GORENE...
KORE NE?....