banner461
banner195

Motosiklet üzerinde tehlikeli yolculuk!

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Kasabasında kimliği belirsiz bir motosiklet sürücüsünün yaklaşık 110 kilometre hızla, araç üstünde yaptığı akrobatik hareketler, yürekleri ağza getirdi.

Motosiklet üzerinde tehlikeli yolculuk!
03 Ocak 2015 Cumartesi 19:03

banner143
banner134

Ürgüp’e bağlı Ortahisar Kasabasında trafikte kasksız ve ehliyetsiz motor kullanan çocuk sürücü tehlike saçıyor.

Kasksız ve herhangi bir koruma giysisi bulunmayan motosikletlinin o anları, bir otomobildeki amatör kamerayla kaydedildi. Ürgüp- Ortahisar karayolu üzerinde kasksız ve koruma giysisi bulunmayan, kimliği belirsiz genç erkek motosiklet sürücüsünün, yaklaşık 110 kilometre hızla ilerlediği görüldü. Bir anda motosiklet üzerine uzanan sürücü, akrobatik hareketlerle aracı kullanmaya başladı. Trafikte ilerleyen otomobilde bulunanlardan bir kişi canını hiçe sayan motosikletlinin o anlarını amatör kamerayla kaydetti. Karayolundaki diğer sürücüler, kurallara uymayan ve kendi dışında diğer sürücülerin de hayatını riske attığı gerekçesiyle motosikletliye tepki gösterdi. 

Nevşehir Ortahisar yolu Yükseller otel mevkiinde kasksız ve ehliyetsiz motor kullanan çocuk sürücü trafiğe açık alanda kendi canını ve vatandaşların canlarını tehlikeye atıyor.  O anları kayıt altına alan sürücünün arkadaşı ise Sosyal Medyada paylaştığı videoda “Yaşamla ölüm arasındaki çizgide gidip geliyoruz “ diyerek aslında yaptıklarının ne kadar tehlikeli olduğunun farkındalar.

İşte Sosyal Medyadaki Yazı...

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.

Şerif Taşar Objektiflerinden o görüntüler...

İşte O anlar …


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kerim Hasoğlu Ürgüp - 3 yıl önce
Ah hemşerim bu görüntüleri yanı başımızdaki Göreme'de göremezsin, Göreme'de gençler küçük yaştan beri turizmde çalışıp,dil öğrenirken böyle boş işlere vakitleri kalmıyor, adamların çarşısında bir kaç tane kahvehane var yok, kahvehanede öldürecek vakitleri yok...
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Boyle sipalara hic acimam !!
Avatar
Kavaklı İlyas - 3 yıl önce
görüldügü kadar tehlikeli değil aslında
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
Her yıl fix olarak Nevşehir de motorsiklet kazasından gencecik evlatlarimiz hayatlarini kaybediyor.bunlardan ibret alan hic yok mu bunlari yaparken kendine hic sormuyor mu ? Tamam motorsikleti sevebilirsin sürebilirsin ama herseyin yol yordami var şu hareketleri yaparken Allah muhafaza biri gelip vursa suç vuranda olur kendi canını dusunmeyip bu hareketleri yapanda değil bu haberi yorumu okuyan özellikle anne babalara sesleniyorum vermeyin çocuğunuza motorsiklet verince böyle şımarık sürüp kendi canlarina kast ediyorlar özellikle görüyorum Nevşehir'de motor yarışları gencecik çocuklarin bilinçsiz motor surmeleri yeter artik bunlara bir son verilmeli kaza olduktan sonra vah tüh demeden önce birsey yapılmalı
Avatar
ismini vermeyen veli - 3 yıl önce
helee gardaşımaaaaaaaaa :d
Avatar
SORUMLU - 3 yıl önce
görüntüler suç oluşturmakta yetkililer gereğini yapsin
Avatar
bir dost - 3 yıl önce
4vitese yatmış bişi sanıyo mokar