banner461
banner195

Müge Anlı Nevşehir'deki Cinayet ve Kayıp Olayları Ele Aldı

Müge Anlı,ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programında görgü tanıkları ve uzman konuklar eşliğinde; Nevşehir deki kayıpları bulmaya, faili meçhul dosyaları aydınlatmaya ve hasret çekenleri birbiriyle buluşturmaya devam ediyor.

 Müge Anlı Nevşehir'deki Cinayet ve Kayıp Olayları Ele Aldı
02 Eylül 2013 Pazartesi 21:03

banner143
banner134

Müge Anlı, programında görgü tanıkları ve uzman konuklar eşliğinde; kayıpları bulmaya, faili meçhul dosyaları aydınlatmaya ve hasret çekenleri birbiriyle buluşturmaya devam ediyor. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programı 2 Eylül Pazartesi günü yeni sezonu Nevşehir'de cinayete kurban giden Nezen Germiyen ve Avanos'taki kayıplardan Tunç Boztepe'nin ailelerini konuk ederek açtı. Programa Avanos'un kayıplarından Tunç'un babası Hüseyin Bey ve annesi Şükran Hanım ile Nevşehir'deki cinayet olayında hunharca katledilen Nezen Germiyen'in anne ve babası da katıldı. Bilindiği üzere her iki olayda da yaz biterken gelişmeler yaşanmış ve tutuklamalar olmuştu. Nezen olayında bir itirafçının anlattıklarına dayanarak 12 kişi 28 Ağustos tarihinde gözaltına alınmış daha sonra serbest bırakılmıştı. Yine bu görgü tanığının anlattığı; Nezen'in öldürüldüğü bıçağın Gülağaç ilçesi Pınarbaşı mevkiinde gölete atıldığı bilgisine dayanılarak dalgıçlar arama yapmış ancak bahsedilen suç aletine rastlanılamamıştı.

 
Program süresinin büyük bir bölümü Nezen Germiyen olayına ayrılırken Avanos'un kayıplarına sıra gelmedi. Ancak Müge Anlı programda sık sık bu olayda önemli gelişmeler yaşandığını belirterek bir de tutuklama gerçekleştiğine dikkat çekti.

KEVSER HANIMA TALİP ÇIKMIŞ

Avanos'un kayıplarından Selma Grossle'nin annesi Kevser Hanıma bir talip çıktığını Müge Anlı canlı yayında açıkladı. İşin dikkat çeken yönü ise taliplinin Kevser Hanım'ım gözaltına alınıp sorgusundan sonra denetimli serbestlik yasasına göre serbest bırakıldığı güne denk gelmesiymiş.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erdal tunc - 4 yıl önce
Katili bulundumu?