banner461
banner195

Muhtarlar Sosyal Güvence Bekliyorlar

Mahalle ve Köy Muhtarlarının demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğuna dikkat çeken Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınşık, seçimden seçime hatırlanan, Pekmez leğeni gibi kullanılan insanlar olmadıklarını dile getirdi.

Muhtarlar Sosyal Güvence Bekliyorlar
10 Eylül 2014 Çarşamba 19:05

banner143
banner134

 Sosyal Güvence Bekliyorlar   

NEVŞEHİR(MHA) Mahalle ve Köy Muhtarlarının demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğuna dikkat çeken Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınşık, seçimden seçime hatırlanan, Pekmez leğeni gibi kullanılan insanlar olmadıklarını dile getirdi.

Muhtarların seçimden seçime hatırlanmamasını istediklerini ifada eden Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, “2014 Yılından en büyük beklentimiz sosyal güvenceye kavuşturulmamız. Bir başka beklentimiz özellikle orman köyleri ile 2B arazilerinin bulunduğu yerleşim alanlarında muhtarlarımızın söz sahibi olmalarıdır. Bu durumun devletimiz için daha yararlı olacağına inanıyoruz. Sosyal güvencemizin yerine getirilmesini istiyoruz. Çok sayıda muhtarımız emekli ama emekli olmayanlar sosyal güvencesini bile yatıramıyor. Muhtarların daha iyi yerlere gelmesini ve söz sahibi olmalarını istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.