banner461
banner195

Muhtarlık Rant Değil, Hizmet Kapısıdır

30 Mart yerel seçimleri öncesinde ismi değiştirilen eski Afat Evleri, yeni Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Gerçeker, mahalle halkının desteği ile seçilmesi durumunda mahalleyi ilin örnek yerleşim alanlarından biri haline getirmeyi istediğini söyledi.

Muhtarlık Rant Değil, Hizmet Kapısıdır
24 Mart 2014 Pazartesi 11:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart yerel seçimleri öncesinde ismi değiştirilen eski Afat Evleri, yeni Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Gerçeker, mahalle halkının desteği ile seçilmesi durumunda mahalleyi ilin örnek yerleşim alanlarından biri haline getirmeyi istediğini söyledi.


Mahalle muhtarlığının rant değil hizmet kapısı olduğunu ve bu anlayışla aday olduğunu dile getiren Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Gerçeker, “Eski adı Afet Mahallesi olan Yeni adı Fatih sultan Mehmet mahallesine 1973 yılında Taşınan ilk 3 üncü kişiyim. Şimdiki. Mahalle Muhtar Adaylarının En eskisi benim. 25 Yıl Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğünde Memurluk Yaptım. İlimiz Gençlerini Spora yönlendirmek için Uzun yıllardır Çeşitli çalışmalar yaptım. Halen Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Nevşehir Şube başkanlığı yapmaktayım. Muhtarlık Bir Rant kapısı değil Gönül işidir. Muhtarlar Belediyelerin Eli, Gözü Kulağı Gibidir. Bir uzvumuz İş görmez ise Sağlıklı bir çalışmada yapılamaz. Mahallenin ihtiyaçlarını takip edip İlgililere ileterek Yaptırılması için uğraş vereceğim. 25 Yıllık Devlet memurluğu deneyimimi Ve Yaşadığım Çevreye olan sorumluluğundan Muhtar adayı oldum. Deneyimlerimi ve Tecrübelerimi, Mahallemiz için Kazanca döndürmek için elimden gelen çabayı göstereceğim. Mahalle halkı da bana güvenir seçer ise Mahallemizin Nevşehir de örnek mahalle olması için Mahalleli ile birlikte gayret göstereceğim. Yerel seçimlerin Ülkemiz Ve Milletimiz için Hayırlı geçmesini temenni eder. Saygılar sunarım” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.