banner461
banner195

Muhteşem Sünnet Töreni

Sivaslı iş adamı Mehmet ve Zeynep Berk çiftlerinin biricik evlatları Emir ve Kağan Berk, organize edilen muhteşem sünnet merasimi ile erkekliğe ilk adımı attı.

 Muhteşem Sünnet Töreni
26 Mayıs 2014 Pazartesi 15:13

banner143
banner134

Böyle olur ağaların paşaların düğünü...

Sivaslı iş adamı Mehmet ve Zeynep Berk çiftlerinin biricik evlatları Emir ve Kağan Berk'in düzenlenen muhteşem sünnet merasimine ,Ankara, İstanbul, Niğde, Adana, Mersin’den gelen aile yakınları ile Sivas’daki iş ve siyaset dünyasından arkadaş, dost ve akrabaları katıldılar.

Mehmet ve Zeynep Berk Ailesi, konuklarını oğulları Emir ve Kağan BERK ile kızları Sinem ile kapıda karşıladılar.
Berk Ailesinin bu en mutlu gününde tüm eş dost akrabaları ile Eski Bakanlarımızdan Hasan Celal Güzel'inde katıldığı düğünde, davetliler ünlü sanatçı  Gülden Karaböcek’in mükemmel müziği eşliğinde doyasıya eğlenirken Sunumları başarıyla gerçekleştiren Fikret Çapacı'nın Şeyh Edibali'nin Osman Gaziye vasiyetini okuduğunda ise düğüne gelen tüm davetliler  ayakta alkışladı......

 Mehteran ekibiyle milli ve manevi duyguların hat safhada yaşandığı gecede Sünnet merasimine katılan davetliler unutamayacakları bir gün yaşadılar.     

Gecede misafirleri ile tek-tek ilgilenen Berk çifti, düğüne katılan dost ve akrabalarına teşekkür ettiler.

Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak Berk ailesine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.comKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.