banner461
banner195

Mustafa Armağan'dan bomba paylaşım

Yakın tarih konusundaki çarpıcı ifşaatları ile tanınan yazar Mustafa Armağan'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım Twitter'ın en çok konuşulanları arasına girdi.

Mustafa Armağan'dan bomba paylaşım
20 Ağustos 2014 Çarşamba 20:34

banner143
banner134

 Özellikle yakın tarih konulu kitapları ile adından sıkça söz ettiren tarihçi-yazar Mustafa Armağan'ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ilgi odağı oldu.Mustafa Kemal'le ilgili geçmişte yayınlanan skandal bir manşeti paylaşan Armağan, mesajına,"İstenmeyen bebek olur da istenmeyen baba olmaz mı? Babalıktan ve 'ata'lıktan reddetmek istediğim biri var da." notunu düştü.

Mustafa Armağan'ın paylaştığı ve bir dönemin gazetecilik seviyesinin hangi vaziyette olduğunu gösteren 'Atatürk yarım bir ilahtır, Türklerin babasıdır' başlıklı gazete kupürü sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.www.yeniakit.com.tr


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ülkü Aslan - 4 yıl önce
reddet o zaman. atasını kabul etmeyen, onun hizmetlerine minnet duymayan soysuzdur zaten. kimse tap demiyor ama aç bir tarih oku. i̇stanbul hükümeti ve sultan vahdettin'in ülkeyi ingilizlere nasıl 15 yıllığına peşkeş çektiğini bir öğren. atatürk haklısınız doğru yapmadı. bıraksaydı ülkeyi ingilizlere. hepimiz ingiliz tohumu olsaydık babasıda belli olmayan cinsten. birde yazar olacaksın. bu nasıl bir şerefsizliktir. bizde seni istemiyoruz.