banner461

Mutlu İsrail'i Sert Bir Dille Kınadı

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) Nevşehir Başkanı Erol Mutlu, FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında ; " İsrail’i Filistin’e yönelik saldırılarından dolayı kınadıklarını söyledi."

banner503
Mutlu İsrail'i Sert Bir Dille Kınadı
17 Temmuz 2014 Perşembe 13:26

banner143
banner134
Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) Nevşehir Başkanı Erol Mutlu, FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında ; İsrail’in yaptığı saldırıları kınayarak, “İsrail, karakterine uygun bir şekilde insan haklarını ihlal etmeye ve öldürmeye devam ediyor.

Terör devleti İsrail, Ramazan ayında yeni bir kuşatma başlattı. İşgal güçleri evleri basıyor, gençleri topluyor, Filistin üyelerini hukuksuz bir şekilde tutukluyor. Günlerdir mübarek Ramazan ayında sahur ve iftar vakti sivillerin üstüne bomba yağdırıyor, seyir halindeki otomobilleri havaya uçuruyor, meskenleri buldozerlerle yıkıyor, küçücük çocukları vuruyor, camiden çıkan insanlara kurşun yağdırıyor. Bu saldırılar sonucunda şu anda yüzlerce şehidimiz ve binlerce yaralımız var. Ramazan ayında tüm insani değerleri İsrail bir kez daha ayaklar altına almıştır. Katliamlar zincirine bir yenisini daha eklemiştir. Siyonist İsrail insanlığın ortak utancıdır. Katil İsrail’i kınıyor ve lanetliyoruz” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erol mutlu - 6 yıl önce @baba
biz elimizden geldiğince engellilerimize katkı sağlamakta ve çalışmaktayız.her bir stk'nın hizmet alanı vardır ve bizde bu alanımız doğrultusunda hizmetler vermekteyiz.engellilerimize yönelik kurslarımızla öğrencilerimize burslarımızla ve buna benzer hizmetlerimizle gücümüz yettiğince hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.sizinde fikirleriniz önerileriniz olursa dinleriz.hiçbirşey burdan oturup bişeyler yazmakla olmuyor.bundan 10 yıl öncesine kadar engellilerimiz dışarıya çıkamıyordu.engelli aileleri çocuklarını evlerde gizliyorlardı.ama şimdi şükürler olsunki engellilerimiz toplumun her alanında her yerinde yer almaktadır.siz bu serzenişlerinizi bize değil yıllardır tabela dernekçiliği yapmış derneklere yapacaksınız.engelli adı altında dernek kurupta engelliler için kılını bile kıpırdatmayan dernekçilere söyleyeceksiniz bu düşüncelerinizi.
Avatar
mustafa - 6 yıl önce
helal sana erol bey shimon peres korkmuştur senden erol bey girdiyse bu işe biz filistinden çekiliyoruz demiştir. sen kendi işine bak sanane dış siyasetten
Avatar
baba - 6 yıl önce
Görme engelli çocuklara yönelik eğitimle alakalı halen bir girişiminiz yok sayın başkan..2014 türkiyesinde bunu başarmak çokmu zor..bakın çocuklarımız eğitimsiz kalıyor..sanırım bunda sizlerinde veball var...
Avatar
erol mutlu - 6 yıl önce @mustafa
mustafa bey biz sizin gibi duyarsız kalamayız.stk olarak tepkimizi belirtmemiz gerekmektedir.ayrıca zulme karşı gösterilen tepki ne zamandır dış siyaset oldu?eğer sizin gözünüzde dış siyasetse o zaman biz dış siyaset yapıyoruz.siz öyle bilin ve öylecede kalın.duyarsız kişiliğe sahip olduğunuz belli.
Avatar
İNSANLIK... - 6 yıl önce
herkes kendi bildiği işi yapsin lütfen....şak şakçilik yapmayin.memleketimizde o kadar insan bazi şeylere muhtaç.sen gitmişsih başka ülkelerin sorunlarina daliyorsun..nevşehirdeki görevini yalikiyla yap o bize yeteril erol bey...